СВЯТКОВИЙ ЯРМАРОК У КОМСОМОЛЬСЬКУ

27.08.2013, 14:55

На виконання завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави відділом захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконкому Комсомольської міської ради організовано проведення  у місті 23 та 24 серпня 2013 року  виїзної торгівлі місцевих підприємств торгівлі та ресторанного господарства, присвяченої до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

24 серпня на Центральному ринку м.Комсомольська проведено святковий ярмарок  із залученням сільськогосподарських виробників з Кременчуцького, Кобеляцького, Козельщанського, Решетилівського районів та місцеві виробники. Сільськогосподарські, фермерські господарства, переробні підприємства області мали можливість на визначених торгових місцях ринку реалізовувати продукцію власного виробництва.

Комсомольчани з радістю відвідали святковий ярмарок з широким асортиментом якісної продукції.