КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

29.08.2013, 09:09

28 серпня в актовій залі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням математики відбулася міська конференція педагогічних працівників «Про підсумки розвитку дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти у 2012-2013 навчальному році, основні завдання на 2013-2014 навчальний рік та шляхи впровадження нових стандартів загальної середньої освіти». Почесними гостями святкового заходу були перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко.

Розпочала конференцію начальник відділу освіти І.В.Шошина із привітань і завдань, які сьогодні стоять перед педагогічною громадою міста, спрямованих на виконання нових соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України», завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева вручили педагогічним працівникам навчальних закладів міста нагороди, подяки, грамоти, дипломи,  здобуті ними у 2012-2013н.р., сертифікати на отримання навчально-комп’ютерних та інтерактивних комплексів.

У вітальному слові перший заступник міського голови Д.Г.Биков зазначив, що надзвичайно важливо, що буде вкладено в душі наших дітей, майбутніх громадян України, які знання вони здобудуть у школі й нестимуть по життю. Усьому педагогічному колективу міста побажав здоров’я, творчих успіхів, твердості й доброти у вихованні підростаючого покоління.

Директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко наголосила, що правління ВАТ «Полтавський ГЗК» може розраховувати на надійну зміну працівників комбінату, яка сьогодні плекається у стінах шкіл. Побажала педагогам багато сил і терпіння й пообіцяла, що і надалі надаватиметься фінансова підтримка для ремонтів та обладнання методичної бази навчальних закладів.

Начальник відділу освіти І.В.Шошина підвела підсумки роботи навчальних закладів міста у 2012-2013н.р., зупинилася на важливих моментах у роботі шкіл, дитячих садків, наголосила на досягненнях і, в той же час, звернула увагу на питання, які необхідно вирішувати. Зазначила, що намітилася позитивна тенденція результативності участі учнівських команд міста у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів-захистів МАН. Особливої уваги потребує підвищення якості освіти шляхом оновлення змісту, форм і методів навчання та виховання в умовах запровадження та реалізації нових Державних стандартів освіти, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, підвищення рівня професійної компетентності педагогів.

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева привітала освітян із початком нового навчального року, побажала натхнення, оптимізму, нових творчих знахідок і наголосила, що міська влада з великою увагою ставиться до освітянських потреб, постійно підтримує у виконанні високої місії нести у дитячі серця розумне, добре, вічне, і надалі робитиме все можливе, щоб підвищувати соціальний статус педагога, поліпшувати умови життя і праці, матеріально-технічну базу навчальних закладів.

За результатами обговорення були прийняті рекомендації міської конференції педагогічних працівників.