ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ В ПОЛТАВІ

29.08.2013, 10:44

У м.Полтаві  28 серпня урочисто відкрили Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, який проходитиме на навчально-тренувальній базі комунального закладу дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпійські надії»(с.Климівка).

 

Учасниками чемпіонату є 230 спортсменів  із 21 області України, які  змагатимуться на дистанції у 200, 500 та 1000 метрів. Полтавщину представляють  дві команди із  міст Полтави та Комсомольська, загальною кількістю 26 осіб.

 

У відкритті взяв участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, який привітав учасників змагань, побажав успіху та перемог і зауважив: «На Полтавщині виконують доручення Президента України В.Ф.Януковича щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом. Прикладом є навчально-тренувальна база комунального закладу дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпійські надії», на якій і проходить цей чемпіонат. Цьогоріч на галузь спорту виділили понад 20 млн грн, що на 4 млн грн більше, ніж торік. Спостерігається тенденція зросту фінансування всієї галузі фізичної культури і спорту, як результат маємо високі досягнення наших спортсменів на європейській та світовій аренах».