СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

2.09.2013, 15:05

1 вересня для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Комсомольська пролунав перший дзвоник.

У міських школах відбулися урочисті заходи – традиційні святкові лінійки. Цього року шкільний дзвоник покликав за парти близько 4 824 дитини, 580 з яких – першокласники. Дітей чекав приємний сюрприз: кожна школа міста гостинно зустріла учнів новинками - переобладнаними шкільними кабінетами, сучасними інформаційними технологіями для навчання та різностороннього й ефективного розвитку.

Вітали школярів, учителів з Днем знань та початком нового навчального року начальник головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області В.К.Руденко, представники міської влади: перший заступник міського голови Д.Г.Биков, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, заступник міського голови Ю.М.Муха, керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара, начальник відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради Т.В.Оробченко, депутати Комсомольської міської ради, члени виконавчого комітету міськради, керівництво ВАТ «Полтавський ГЗК», директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев, працівники міського відділу освіти, батьки.

Почесні гості із найщирішими привітаннями звернулися  до учнів, побажали дітям міцного здоров’я, наснаги, наполегливості у здобутті знань, а педагогам – творчих звершень і перемог.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області В.К.Руденко, який був присутній на першовересневому святі у гімназії ім. В.О.Нижниченка, передав слова вітання голови Полтавської облдержадміністрації В.О.Удовіченка та зазначив, що наше завдання – створити належні умови для навчання і всебічного розвитку дітей відповідно до завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков привітав із Днем знань учнів та їх батьків, вчителів ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. У вітальній промові він зазначив: «Давня мудрість «Вік живи - вік учись» сьогодні актуальна, як ніколи, освіта стає основою для успішної кар'єри і благополучного життя. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин! Від усього серця бажаю молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, вчителям, вихователям і викладачам - оптимізму та здоров'я, а батькам - мудрості та терпіння.» Особливі слова подяки Дмитро Геннадійович висловив народному депутату України К.В.Жеваго, голові Правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу за активну участь у модернізації навчальних кабінетів шкіл міста, впровадження інноваційних проектів, що направлені на збереження здоров’я дітей та всебічний розвиток їх особистості.