СВЯТКОВА ЛІНІЙКА У ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ГІРНИЧОМУ УЧИЛИЩІ

3.09.2013, 11:02

2 вересня відбулася урочиста святкова лінійка у вищому професійному гірничому училищі з нагоди початку нового навчального року. Почесними гостями на лінійці були перший заступник міського голови Д.Г.Биков, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, депутат Комсомольської міської ради, начальник гірничо-транспортного цеху ВАТ «Полтавський ГЗК» О.М.Лисенко.

Звертаючись до учнів, директор училища В.М.Сулима зауважив, що 2013-2014н.р. навчальний заклад розпочинає в новому статусі – вище училище,  побажав юнакам і дівчатам міцного здоров’я, успіхів і натхнення у здобутті знань, привітав першокурсників із початком навчання у стінах училища.

Д.Г.Биков, перший заступник міського голови, вітаючи учнів з початком нового навчального року, наголосив на тому, що сьогодні є велика потреба у професіоналах, спеціалістах робітничих професій, як у місті, так і в області в цілому. Давно уклався міцний зв’язок між  вищим професійним гірничим училищем та ВАТ «Полтавський ГЗК», і тому попереду випускників чекають на провідному підприємстві нашого міста.

В.В.Лотоус, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК», наголосив на тому, що спеціальності, обрані учнями у стінах училища, потрібні на підприємствах компанії Феррекспо, і училище є кузнею кадрів для них. Побажав учням наполегливості в навчанні й побільше позитиву – і все в житті складеться. Для зростання якості навчання майбутніх водіїв кар’єрної техніки у вищому професійному гірничому училищі правління ВАТ «Полтавський ГЗК» вирішило подарувати автомобіль БіЛАЗ.

Святкові урочистості продовжилися виступами художньої самодіяльності, колективи якої представили калейдоскоп спеціальностей училища. Привітати учнів і педагогів з початком нового навчального року завітали і колишні випускники.