ПІДГОТОВКА ДО СВЯТКУВАННЯ 70-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ПОЛТАВЩИНИ ТА ФОРСУВАННЯ ДНІПРА

3.09.2013, 13:40

2 вересня у міськвиконкомі під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення культурно-масових заходів, приурочених до 70-ї річниці визволення Полтавщини та форсування Дніпра.

 

На засіданні були присутні секретар Комсомольської міської ради, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів Комсомольської міської ради, комунальних підприємств, служби, які мають відношення до вирішення організаційних питань.

 

Відділом культури та туризму до розгляду було надано план заходів з організації урочистостей до 70-ї річниці визволення Полтавщини та форсування Дніпра, який члени оргкомітету активно обговорили й погодили програму культурно-масових заходів.

 

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков відмітив, що святкування 70-ї річниці визволення Полтавщини та форсування Дніпра має важливе значення для громади, бо спрямований перш за все на виховання у молодого покоління патріотизму, поваги до ветеранів, їх мужності, героїзму, вірності своїй землі.

 

3 вересня відбулася зустріч першого заступника міського голови Д.Г.Бикова,  заступника міського голови Н.Д.Угнічевої, секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, членів оргкомітету з підготовки та проведення заходів до 70 річниці визволення Полтавщини та форсування Дніпра із представниками Онуфріївської райдержадміністрації: заступниками голови РДА В.Д.Журавльовим, О.В.Пеннером, головою Куцеволівської сільської ради М.В.Коваленком,  головою Онуфріївської селищної ради С.М.Самородченком, начальником відділу культури С.О.Балим. У ході зустрічі обговорювалися питання організації і проведення спільних культурно-масових заходів 27 вересня на території Кіровоградської області.