ПОСВЯТА В ДОШКІЛЬНЯТА В ДНЗ «ДЗВІНОЧОК»

4.09.2013, 11:57

2 і 3 вересня 2013 року в дошкільних навчальних закладах міста Комсомольська відбулися  традиційні святкові заходи з нагоди початку нового навчального року. На виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», у рамках інформаційного проекту «Полтавщина – дітям» цьогоріч в дитячих садках  вперше відбулася посвята в дошкільнята вихованців, яким виповнилося три роки, –  «Тепло долоні, розуму і серця я дошкільнятам милим віддаю».

З любов’ю і радістю малечу зустрічали старші вихованці у ДНЗ «Дзвіночок». А завітали на свято й казкові герої. Багато цікавих сюрпризних  моментів подарували дітлахам вони:  гралися з малюками, співали, танцювали, а наприкінці вручили їм символічні медалі.

Обличчя дітей сяяли радісними усмішками, адже вони вже є також повноправними членами дошкільнятської громади. Завершилися дійства  виконанням всіма вихованцями разом з батьками і педагогами  гімну дитсадка «Дзвіночок».

Ж.Герасименко,
методист ДНЗ «Дзвіночок»