РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ У КОМСОМОЛЬСЬКУ РОЗВИВАЄТЬСЯ

6.09.2013, 13:33

На цьому тижні перший заступник міського голови Д.Г.Биков з робочим візитом відвідав реабілітаційне відділення педіатричної служби Комсомольської міської лікарні.

 

На зустрічі також були присутні головний лікар Комсомольської міської лікарні М.І.Дубина, начальник аналітичної відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я В.О.Дудник, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев, ЗМІ. Делегацію зустрічав колектив медичних працівників на чолі із завідувачем педіатричною службою Комсомольської міської лікарні В.Є.Макаренко.

 

Валентина Євгенівна розповіла, що реабілітаційне відділення було створене на базі педіатричного відділення Комсомольської міської лікарні з ініціативи міського голови С.А.Супруна з метою лікування, реабілітації та оздоровлення дітей-інвалідів, які потребують постійного догляду матері. За кошти міського бюджету було здійснено капітальний ремонт приміщень новоствореного відділення. А у 2013 році з ініціативи працівників педіатричного відділення та за підтримки Комсомольської міської ради впроваджено проект оздоровлення дітей-інвалідів у літній період на загальну суму коштів 30,0 тис. грн.

 

У центрі реабілітації працюють вузькі спеціалісти: психолог, логопед, масажист, інструктор з ЛФК, які покликані полегшити життя маленьким пацієнтам та їх батькам. Для кожної дитини спеціалісти-медики розробляють індивідуальні програми, в яких виявляють ключові проблеми та шляхи їх подолання.  

 

Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» в свою чергу активно долучився до вирішення проблем дітей-інвалідів у Комсомольську – відгукнувся на потреби пацієнтів реабілітаційного відділення. За його фінансової підтримки у стислий строк було придбано довгоочікуваний масажний стіл, кондиціонер у кімнату для ігор. Директор В.Д.Мінязев підкреслив, що піклування про незахищені верстви населення, у першу чергу про дітей-інвалідів, є одним із пріоритетних напрямків діяльності народного депутата України Костянтина Жеваго – одного із засновників Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

 

Медики та діти залишилися задоволені корисними подарунками, які дають можливість більш ефективно й професійно лікувати, створювати більш комфортні умови для відпочинку й реабілітації малечі.   

 

Але, як зазначив перший заступник міського голови Д.Г.Биков, головною цінністю відділення є чуйний колектив професіоналів, які завжди готові прийти на допомогу, створюють дружню теплу атмосферу.