«МІСЬКА ОЛІМПІАДНА ШКОЛА» ДІЄ

6.09.2013, 13:36

У міському методичному кабінеті відділу освіти виконкому Комсомольської міської ради 5 вересня відбулася презентація проекту «Міська олімпіадна школа» за участю начальника відділу освіти І.В.Шошиної, завідуючої ММК Н.Г.Дробецької, методистів, заступників директорів навчальних закладів міста.

Методист міського методичного кабінету Н.С.Барскова презентувала присутнім проект, підвела підсумки результативності участі дітей міста, які відвідували міську олімпіадну школу, в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Надія Сергіївна наголосила, що даний проект працює в місті уже третій рік, але сьогодні презентовано оновлений, удосконалений, з врахуванням досвіду роботи за попередні роки. Проект «Міська олімпіадна школа»  спрямований на  виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» і має на меті залучення обдарованої учнівської молоді до пошукових, дослідницьких і експериментальних робіт у різних галузях науки, техніки і виробництва, поглибленого вивчення профільних дисциплін та задоволення потреб у професійному самовизначенні.

За проектом, другий етап становить літня школа для обдарованих дітей на базі ДСОЦ «Горизонт», де будуть сформовані тематичні зміни для учнів 6-8 класів: лінгвістична, англійська мова (40 дітей); фізико-математична, інженерно-технічна (40 дітей); історико-географічна, хіміко-біологічна (40 дітей). Кожна зміна забезпечується вчителями-тренерами, вихователем, вожатим та психологом.

Упродовж навчального року розробляються програми роботи літньої школи, комплектуються навчальні групи. Залучаються навчальні заклади, наукові установи, громадські організації.

Учасниками літньої школи можуть бути учні, які показують високі інтелектуальні досягнення у навчальній, науково-дослідницькій та творчій діяльності.

Фінансову підтримку проекту надає Благодійний фонд «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Начальник відділу освіти І.В.Шошина зазначила: «Головне завдання проекту – підтримка інтелектуально обдарованих учнів, створення умов для реалізації їх творчих, інтелектуальних потреб. За результатами участі школярів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013н.р. кількість перемог зросла до 50, у минулому навчальному році 36. Тому наша мета – створити систему якісної роботи із обдарованими та талановитими учнями».