НОВИЙ НАВЧАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ РІК ДЮСШ №3 РОЗПОЧАВСЯ

10.09.2013, 08:50

 У спортивній залі «Динамо» відбулося урочисте відкриття нового навчально-спортивного року дитячо-юнацької спортивної школи №3. Ця яскрава подія зібрала спортивну громадськість м.Комсомольська. Захід пройшов за участю секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, начальника відділу з фізичної культури і  спорту В.В.Подрезана, представника крейсерського  клубу О.Мар’єнка, директора ДЮСШ №3 А.К.Шафоростова, тренерів-викладачів ДЮСШ №3.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік наголосила: «Комсомольська міська рада спільно з усією спортивною громадськістю міста вітає педагогічний та учнівський колектив ДЮСШ №3 з початком нового навчально-спортивного року! Спортивний Комсомольськ має славну історію та глибокі традиції, і наше завдання сьогодні – популяризувати здоровий спосіб життя, залучати дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України». А відтак, щоб успішним було й наше майбутнє, шукаймо нові шляхи для спортивного удосконалення юної зміни, застосовуймо кращі технології та методики, ставмо перед собою високі, але водночас реальні завдання!» Світлана Олександрівна подякувала  педагогам і тренерам за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління, і побажала здоров’я і віри у власні сили, любові та родинного затишку.

Кращими спортсменами ДЮСШ№3 визнали Білоус Анастасію (веслування на б/к), Губаря Геннадія (веслування на б/к),  Писаренко Катерину (веслування на б/к), Кузьому Юлію (веслування на б/к), Незаможню Тетяну (веслування на б/к), Сайфутдінову Владиславу (веслування на б/к),    Кочекову Єлизавету (бадмінтон), Зеленіна Станіслава (бадмінтон), Квятковського Олександра (вітрильний спорт); команду спортсменів – відділення баскетболу. Вони були нагороджені іменними кубками.   

  Кращих спортсменів року нагородили грамотами: Павловського Олексія, Урюмцеву Анастасію, Толмачову Тетяну, Погорелова Іллю, Акорчеву Олександру, Пустового Владислава, Гавриленка Костянтина, Погудіна Андрія, Свінцову Анастасію,  Смірнова Максима, Корнатого Олександра, Верхогляд Ольгу, Єршову Надію, Іванченко Марію,  Арваніді Олексія. Усі учні були нагороджені  солодощами.

 

 

 

 

Вітали спортивну громаду ДЮСШ№3 усі почесні гості.