УРОЧИСТОСТІ ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ КОМСОМОЛЬСЬКА

11.09.2013, 10:26

09 вересня 2013 року відбулася урочиста хода вулицями Комсомольська вихованців ДЮСШ і ЗНЗ міста. Маршрут проліг по вулицях Миру, Гірників доспортивного майданчика відкритого типу дитячо-юнацької спортивної школи №1 (стадіону «Гірник»), де відбулися святкові комплексні спортивно-масові заходи до Дня фізичної культури і спорту.

Колони спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, загальноосвітніх шкіл міста рухалися урочисто й піднесено, очолювані начальником відділу з фізичної культури і спорту Подрезаном В.В., головним спеціалістом відділу освіти Ю.В.Омельянцем,   виконавчим директором відділення НОК у м.Комсомольську М.В.Шишліковим, секретарем відділення НОК м.Комсомольська Т.Ф.Кудрею, директорами ДЮСШ: Бородіною Т.С., Глушаєвим В.І., Шафоростовим А.К., тренерами-викладачами.

На стадіоні «Гірник» вітаючи спортивну громадськість юного Комсомольська, начальник відділу з фізичної культури і спорту Подрезан В.В. наголосив: «На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя у нашому місті Комсомольську проводиться значна робота по покращенню стану існуючої матеріально-технічної бази та будівництво сучасних спортивних споруд.

Відділ з фізичної культури і спорту  спільно з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, за фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» проводить цілеспрямовану роботу по реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту, зокрема створення умов для доступності дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом».  Вітали комсомольчан заслужений майстер спорту СРСР, чемпіон Олімпійських ігор 1980 року В.В.Кисельов, виконавчий директор відділення НОК м.Комсомольська М.В.Шишліков.

Після урочистої частини розпочалися спортивно-масові заходи між учнями дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які екзаменували їх на швидкість, спритність, умілість. По закінченні відбулося нагородження переможців під оплески присутніх і підбадьорливі вигуки друзів.