СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД УЧНІВ ШКІЛ МІСТА

12.09.2013, 08:29

На виконання ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини 09 вересня на стадіоні «Гірник» відбулися спортивно-масові заходи серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.

У легкоатлетичній естафеті І місце здобули учні відділення боксу ДЮСШ №1, ІІ місце – відділення дзюдо ДЮСШ №1, ІІІ місце – веслувальники ДЮСШ №3. У змаганнях із перетягування каната І місце вибороли баскетболісти ДЮСШ №3, ІІ місце – веслувальники ДЮСШ №3, ІІІ місце – вихованці відділення боксу ДЮСШ №1.

Після проведених змагань підвели підсумки серед команд-учасниць: І місце посіла команда відділення боксу ДЮСШ №1, ІІ місце – відділення баскетболу ДЮСШ №3, ІІІ місце – відділення веслування ДЮСШ №3. Переможців було нагороджено дипломами і грамотами. Але найкраща нагорода – це підтримка друзів, які зібралися із усіх шкіл міста.

10 вересня 2013 року у загальноосвітніх навчальних закладах у рамках Олімпійського тижня пройшов День бігу. Шкільні стадіони були переповнені від кількості бажаючих узяти участь у масовому заході серед однокласників і всієї школи.