ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ТЦСО «КАЛИНА»

13.09.2013, 10:58

12 вересня 2013 року в Комсомольському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) «Калина» відбувся День відкритих дверей.        

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича під час проведення заходу присутні мали змогу познайомитися зі спеціалістами територіального центру, більше довідатися про соціальні послуги, що надаються структурними підрозділами ТЦСО «Калина», скористатися терміновою соціальною допомогою. Відбувся соціальний діалог «Запитання? – Відповідь!»

 У вітальні територіального центру була розміщена виставка вишиванок А.І. Лут «Краса – шлях до гармонії».Далі за програмою відбулося свято «Знання – це скарб», присвячене  початку нового навчального року в «Університеті третього віку». Продовжили свою діяльність факультети: літературний та основ медицини, здорового способу життя. З метою розширення спектру соціально-педагогічних послуг та за побажаннями громадян був відкритий новий  історико-краєзнавчий факультет, на презентацію якого були запрошені спеціаліст Комсомольського історико-краєзнавчого музею та музею Полтавського ГЗК М.Ю.Слівіна, заступник головного лікаря з медичної частини В.В.Ковпак – автор книг про історію рідного краю.

Студентів-першокурсників привітали випускники минулого року, Р.М.Блінкова та учні загальноосвітньої школи № 1 разом із директором Н.А.Тягай,  а студенти-першачки  в свою чергу дали обіцянку вчитися:

Я молодий, зелений першокурсник,

Заняття не прогулювать клянуся,

Своїми рідними не буду прикриватись,

З викладачами буду кожен день вітатись.

Обіцяю вчитися, співати й грати,

Аби лиш твердо, без обману знати,

Що прийде час і я діждусь диплома

І принесу цей скарб додому.

 

 

Найурочистішою подією заходу стало вручення начальником Управління праці та соціального захисту населення С.П.Чернявською студентських посвідчень, а директор загальноосвітньої школи № 2 О.В.Васильченко побажала слухачам університету успіхів у навчанні і гостинно запросила до своїх світлих, оновлених класів.

«Додати до життя роки, а до років – життя» – під таким девізом розпочався новий навчальний рік і відбулися перші заняття на факультетах в Університеті третього віку.

На завершення, директор територіального центру Л.В.Бабич побажала студентам наснаги, творчих пошуків та злетів, духовної та фізичної гармонії, привітавши короваєм.

Ми вас радо зустрічаєм,

Із гостинністю вітаєм,

Запашним цим караваєм

У сім'ю свою приймаєм.