УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

16.09.2013, 11:22

13 вересня 2013 року в малому залі Палацу культури і творчості відбувся святковий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Привітати найкращих спортсменів, тренерів, викладачів і вчителів, ветеранів спорту завітали міський голова С.А.Супрун, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, заступник начальника управління охорони здоров’я В.О.Дуднік, заступник голови Полтавського обласного відділення НОК України, олімпійський чемпіон, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений майстер спорту Радянського Союзу В.В.Кисельов та інші почесні гості.

Вітаючи фізкультурно-спортивну громадськість м.Комсомольська, Сергій Андрійович Супрун сказав: «Своїми досягненнями, натхненною працею ви прославляєте наше місто, робите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського руху в Україні. Комсомольські спортсмени відомі далеко за межами області й України, наші земляки завжди серед тих, хто здобуває найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігає і примножує славні традиції українського спорту, зміцнює авторитет нашої держави у світовому співтоваристві. Усі ми пишаємося їх досягненнями і здобутками, з честю продовжуємо добрі традиції з розвитку спорту.

Сьогодні міська влада спрямовує свою діяльність на виконання  доручень Президента України В.Ф. Януковича щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом.

У цей святковий день щиро бажаю міцного здоров’я, олімпійського довголіття, добра й щастя, великої наполегливості й наснаги, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання міста й України».

С.А.Супрун вручив подяки міського голови найкращим спортсменам, тренерам, ветеранам  за особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м.Комсомольську.

Вітали фізкультурно-спортивну громадськість почесні гості, бажаючи й надалі прославляти рідне місто на спортивних аренах світу й підкорити Олімпійські вершини.

Музичні дарунки присутні отримали від творчих колективів «Глорії» і «Дніпровські зорі» ПКіТ.