У КОМСОМОЛЬСЬКУ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ОБ’ЄКТІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

16.09.2013, 13:37

 

Днями міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк з робочим візитом відвідали котельню мікрорайону №15 з метою визначити стан готовності об’єкту до нового опалювального сезону 2013-2014 років.

 

У зв’язку із забудовою мікрорайону збільшилася кількість споживачів послуг гарячого водо- та теплопостачання, виникла необхідність у впровадженні додаткових потужностей на котельні, яка обслуговує мешканців мікрорайону. На виконання Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» міською владою було прийнято рішення встановити додатковий сучасний котел, що матиме більший коефіцієнт корисної дії.

 

Наразі завдяки фінансовій підтримці ТОВ «Єристівський ГЗК» придбано найсучасніший котел фірми «Вісман», насоси та інше допоміжне обладнання на загальну суму коштів 3,7 млн. грн. З міського бюджету було передбачено близько 3,0 млн. грн. на виконання будівельно-монтажних робіт на котельні.

 

У даний час продовжується монтаж нового котла, насосного обладнання. У зв’язку із виконанням технічних робіт виникла потреба в облаштуванні індивідуальної системи димовидалення для кожного котла.

 

У новому опалювальному сезоні на котельні, що обслуговує будинки мікрорайону №15, заплановано ввести в експлуатацію 4 котли, у тому числі і той, що працюватиме на деревині. Дрова – альтернативне та конкурентне пальне дорогому газу. Готовність котла до роботи визначена очільником міста на рівні 90%. Актуальним все ж залишається питання своєчасності фінансування робіт на котельні.

 

Про хід виконання пуско-налагоджених робіт міському голові звітував директор КВП «Комсомольськтеплоенерго» М.М.Лихожон. С.А.Супрун уважно вислухав доповідь директора підприємства теплоенергетики міста, оглянув нове обладнання, обговорив низку робочих питань із працівниками котельні.

 

Міський голова висловив сподівання, що високий рівень кваліфікації фахівців, які впроваджують цей проект у життя, дасть можливість своєчасно розпочати опалювальний сезон, подати теплоносій та гарячу воду мешканцям мікрорайону №15 м. Комсомольська, які користуються цими послугами.