РОБОЧІ БУДНІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16.09.2013, 14:10

Минулого тижня міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк на виконання Програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» відвідали будівельний майданчик чергової майбутньої святині Комсомольська, де оглянули хід виконання робіт із благоустрою та облаштування території навколо новозбудованого Трьохсвятительського храму.


 Міський голова прокоментував, що урочисте відкриття церкви заплановано на 12 жовтня 2013 року напередодні святкування одного з найбільш шанованих Православних свят – Покрови Пресвятої Богородиці. Багато храмів на Україні збудовано на честь цього свята, і тепер Комсомольськ теж не буде виключенням. У цей день прийнято вшановувати славних українських козаків, покровителькою яких вважається Богородиця. Це свято також і родинне, бо пов’язане з сімейними цінностями і традиціями, шанобливим ставленням до ідеалів жіночності та материнства. І тому, мабуть, не даремно цей комплекс було побудовано у Комсомольську біля дитячого містечка – улюбленого місця відпочинку мам та діточок у місті.

На свято відкриття церкви чекають на почесних гостей: керуючого справами УПЦ, першого вікарія Київської Митрополії митрополита Бориспільського Антонія, митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голову Київської міської державної адміністрації О.П.Попова, голову Полтавської облдержадміністрації О.В.Удовіченка, інвесторів, які взяли участь у будівництві об’єкту.  

Міський голова оглянув об’єкт, поспілкувався із виконавцями робіт з благоустрою території, дав поради щодо озеленення навколо церкви, відзначив: «Територію навколо церкви треба привести у порядок у стислі терміни, працювати доведеться без вихідних - потрібно встигнути до свята. Я впевнений, це важлива й добра справа, згодом це місце стане черговою перлиною для комсомольчан, які захочуть розділити важливі події свого життя із Господом Богом».