АПАРАТНА НАРАДА

17.09.2013, 10:31

16 вересня 2013 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради в міського голови С.А.Супруна відбулася чергова апаратна нарада.

 

Сергій Андрійович запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам'ять Павла Петровича Василенка - шановану, розумну, добру та чуйну людину, знаного й поважного колегу, який пішов за вічну межу 6 вересня 2013 року.

 

У ході засідання С.А.Супрун проінформував присутніх про результати наради, яка, на виконання доручень Президента України щодо функціонування у регіоні центрів надання адміністративних послуг, відбулася минулого тижня у Полтавській облдержадміністрації. Міський голова виступив на нараді із доповіддю про реформування сфери надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам у Комсомольську. У місті центр працює на базі Дозвільного центру. З 1 січня 2014 року планується створити центр надання адміністративних послуг відповідно до норм чинного законодавства. У зв’язку з чим очільник міста дав доручення заступнику міського голови Ю.М.Мусі оглянути приміщення, які можна виділити для роботи центру, здійснити їх обстеження, проаналізувати кількість наявних кабінетів, їх площу та з’ясувати чи відповідають приміщення вимогам ЗУ «Про адміністративні послуги».

 

С.А.Супрун також сказав, що у ході наради голова Полтавської облдержадміністрації О.В.Удовіченко піднімав питання реалізації на території області державних житлових програм. Забезпечення громадян доступним житлом розглядається Президентом України та Кабінетом Міністрів України  як  один із пріоритетних напрямків соціальної політики держави. Приємно зазначити, що сьогодні Комсомольськ у цьому напрямку є лідером у Полтавській області – найбільш активно впроваджує у життя державну програму «Доступне житло».

 

Одним з основних питань сьогодення, як підкреслив глава міста, залишається питання підготовки Комсомольська до нового опалювального сезону 2013-2014 років. Паспортизація житлових будинків  та будівель соціального призначення у місті проведена, будівельно-монтажні роботи на котельні мікрорайону №15 тривають. Відкритим поки залишається питання закупівлі вугілля для котельні водозабірних споруд.

 

12 жовтня 2013 року у місті заплановано офіційне відкриття Трьохсвятительського храму. Наразі там продовжується активна робота з благоустрою та облаштування території навколо новозбудованої церкви.

 

На апаратній нараді міський голова акцентував увагу керівників управління охорони здоров’я, міського відділу освіти на збільшенні відсотка школярів, які захворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції, розпорядився вжити профілактичних заходів.

Про результати роботи міської призовної комісії доповідав військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Е.М.Марченко. Відправки юнаків до обласного збірного пункту Полтавського обласного військового комісаріату заплановані з 2 жовтня по 27 листопада 2013 року. Е.М.Марченко повідомив, що осінній призов 2013 року до лав Збройних сил України не буде останнім, військовий комісаріат буде проводити набір призовників до внутрішніх державних військ, дорожньо-транспортної служби, а, можливо, невдовзі і до державно-прикордонної служби.

 

Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов прозвітував, що якість питної води у місті відповідає санітарно-гігієнічним і протиепідемічним показникам.

 

Протягом засідання було обговорено ряд інших робочих питань.