МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.А.СУПРУН ВЗЯВ ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ У М. КОМСОМОЛЬСЬКУ ЦНАПу

17.09.2013, 15:02

У квітні 2013 року з метою поліпшення якості надання адміністративних послуг на 32 сесії Комсомольської міської ради шостого скликання затверджено проект рішення про створення у місті центру надання адміністративних послуг.

Наразі ЦНАП працює на базі дозвільного центру Комсомольської міської ради, що є його складовою частиною. З 01.01.2014 року Закон України «Про адміністративні послуги» передбачає надання адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання виключно через центри надання адміністративних послуг.

У понеділок 16 вересня міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Ю.М.Муха, начальник відділу дозвільних процедур та адміністративних послуг, державний адміністратор Р.О.Каверзнєва, начальник відділу технагляду управління по інвестиціях та будівництву М.Г.Кривошапка оглянули ряд приміщень у центрі міста з метою відбору найбільш зручного для облаштування майбутнього центру надання адміністративних послуг.

Центри надання адміністративних послуг у перспективі покликані запропонувати новий формат обслуговування громадян. Їх сенс полягає у налагодженні більш прозорої роботи чиновників та наданні зручностей громадянам в отриманні базових адміністративних послуг в одному місці. Це мають бути належно облаштовані приміщення й кваліфікований персонал, орієнтований на громадянина як клієнта.

«Влада сприяє виконанню завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо створення зручних і доступних умов для отримання громадянами якісних послуг. Але, облаштування такого офісу потребує наявності значних коштів для місцевого бюджету, необхідних приміщень у центрі міста, підготовки висококваліфікованого персоналу. Тому здійснити організацію належної роботи офісу можливо лише поетапно,» - прокоментував міський голова С.А.Супрун.

Робота по налагодженню функціонування такого офісу у Комсомольську триває.