ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ РОЗРАХУНКІВ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ОБЛАСТІ ЗА СПОЖИТИЙ ПРИРОДНИЙ ГАЗ.

18.09.2013, 08:18

16 вересня 2013 року, в НАК „Нафтогаз України” відбулася нарада з питань розрахунків теплопостачальних підприємств області за спожитий природний газ та завершення договірної компанії.

В нараді взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, директор Департаменту житлово-комунального господарства О.М.Тонков  та директори  теплопостачальних підприємств міст Полтава, Лубни, Миргород, Кременчук, Комсомольськ, Гадяч.
Вів нараду перший заступник голови правління НАК „Нафтогаз України” В.Франчук .
Учасниками наради проведено обговорення проблемних питань, що виникли під час підписання договорів на постачання природного газу для вироблення теплової енергії населенню в 2013 році. В ході наради газопостачальною компанією було запропоновано теплопостачальним підприємствам області укласти договори на ресурсне та поточне споживання природного газу.  Станом на 10.09.2013, за даними НАК „Нафтогаз України” заборгованість теплопостачальних підприємств області за природний газ спожитий в 2013 році становить 183,2 млн. грн. Теплопостачальні підприємства мають достатньо джерел для погашення даної заборгованості, основне з яких, зареєстрована заборгованість з різниці в тарифах на теплову енергію.
За результатами наради підприємствам комунальної теплоенергетики області доручено терміново завершити кампанію з підписання договорів на постачання природного газу  в 2013 році та забезпечити скорочення заборгованості за спожитий природний газ за рахунок спрямування коштів, що  з акумульовані на реєстраційних рахунках підприємств.

 

 

За матеріалами сайту http://www.adm-pl.gov.ua