ЗУСТРІЧ ІЗ ПРИЗОВНИКАМИ

18.09.2013, 08:33

Минулого тижня в актовій залі Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату пройшла зустріч  призовної молоді із військовим комісаром, підполковником Е.М.Марченком, під час якої вирішувалися поточні питання, проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про переваги служби у Збройних силах України на контрактній основі.

 «Будівництво та розвиток армії на сучасному етапі націлені на виконання завдання Верховного головнокомандувача Збройними силами України Президента України В.Ф.Януковича. На порядку денному стоять задачі створити Збройні сили нового зразка: добре підготовлені та соціально захищені. Стратегія реформування Збройних сил України передбачає перехід на контрактну службу, модернізацію армії, забезпечення житлом військовослужбовців», – наголосив військовий комісар на початку засідання.

 З метою мотивації юнаків до проходження військової служби у Збройних силах України за контрактом Е.М.Марченко озвучив розміри грошового місячного забезпечення солдат та військовослужбовців офіцерського складу, які служать зараз, повідомив про перспективу поетапного підвищення грошового забезпечення. З 1 січня 2014 року заплановано збільшити суму грошової винагороди на 60%, з 1 квітня 2014 року – на 70%, з 1 липня 2014 року – у 2 рази.

 Цікавою та корисною інформацією став той факт, що минулого року 35% призовників розподілено до внутрішніх військ МВС України, що при бажанні може стати  цікавою перспективою – розпочати нову службову кар’єру.

 Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату також довів до відома юнаків, які зібралися у залі, побажання командування фрегату «Гетьман Сагайдачний» прийняти наших хлопців на службу на підшефний корабель.

 У ході засідання слухачі дізналися, що найближчим часом військовий комісаріат буде проводити набір призовників до внутрішніх державних військ, дорожньо-транспортної служби, а можливо вже наступного року – до державно-прикордонної служби.

 Едуард Михайлович поцікавився станом проходження призовниками медичного обстеження, залишився задоволений роботою призовної медичної комісії. Він зазначив, що до обстеження залучено кваліфікований медичний персонал. Як результат їх плідної роботи за останні роки по Комсомольсько-Козельщинському об’єднаному міському військовому комісаріату випадків дострокового звільнення солдат з лав Збройних сил України за станом здоров’я не було. Скарги на роботу комісії від призовників не надходили.

 Наостанок Е.М.Марченко прокоментував: «Кандидат на військову службу повинен мати міцне здоров'я, достатню фізичну підготовку, палке бажання, тверде свідоме переконання в необхідності бути захисником Вітчизни!»