ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

18.09.2013, 09:18

 

Тридцять шоста сесія Комсомольської міської ради шостого скликання відбулась 17 вересня 2013 року під головуванням міського голови С.А.Супруна.

Розпочалося засідання ради із скорботної промови на честь Павла Петровича Василенка - людини, яка залишила значущий слід в історії Комсомольська. Хвилиною мовчання присутні розділили смуток від втрати шановного колеги, поважного працівника, чуйної людини.

Заступник начальника міського фінансового управління А.І.Говорун  проінформувала присутніх про внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік.

На сесії редактор газети «Громадська думка» Т.Ю.Терен виступила з питанням про безкоштовну передплату періодичного видання для пільгових категорій населення Комсомольська. Депутати підтримали проект рішення. Управлінню праці та соціального захисту населення доручили підготувати та подати КП «Редакція міської газети «Громадська думка» списки комсомольчан пільгової категорії.

У ході засідання затверджено Положення про центр надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області, Положення про відділ дозвільних процедур та адміністративних послуг виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області, регламент роботи центру надання адміністративних послуг, визначено тимчасовий перелік адміністративний послуг у кількості 45 найменувань, які буде надавати центр адмінпослуг у Комсомольську. Міський голова С.А.Супрун зазначив, що дане питання знаходиться на особистому контролі Президента України В.Ф.Януковича. На виконання доручень і завдань Президента щодо створення умов для якісного та прозорого надання послуг громадянам на цьому тижні проведено огляд приміщень, які можуть забезпечити функціонування центру згідно з нормами чинного законодавства.

На порядок денний сесії міської ради було винесено декілька проектів рішень сфери житлово-комунального господарства.

 

На виконання завдання Президента України В.Ф.Януковича щодо впровадження Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки житловим відділом виконкому проведено широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію, роботу серед мешканців міста, винесено на розгляд депутатів відповідні проекти рішень.  Депутати Комсомольської міської ради затвердили проекти рішень про надання підтримки 3-м фахівцям бюджетної сфери за рахунок коштів міського бюджету для участі у будівництві нового будинку по вулиці Добровольського, 93 з метою придбання квартир, та придбання квартири у будинку №5 по вулиці Першопрохідців.

Під час роботи сесії затверджено розміри статутних капіталів та змін до статутів КП «Міськсвітло», КП «Озеленення», КЖЕП №5.

Депутати розглянули питання поновлення дій договорів оренди землі, договорів особистих строкових сервітутів фізичних осіб-підприємців, погодили надання громадянам дозволів на розроблення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

З усіх питань порядку денного сесії Комсомольської міської ради були прийняті відповідні рішення.