ДЕНЬ РЯТІВНИКА У КОМСОМОЛЬСЬКУ

19.09.2013, 11:55

17 вересня у Комсомольському міському відділі Управління ДСНС України в Полтавській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята Дня рятівника.

Начальник Комсомольського МВ УДСНС України у Полтавській області, капітан служби цивільного захисту О.М.Стеценко розпочав святковий захід словами про важливість професії рятівника, адже вона спрямована на збереження життя і здоров’я людей і вимагає постійної готовності до дій в екстремальних умовах. Олексій Миколайович підвів підсумки роботи за поточний рік, наголосивши, що ліквідовано 26 пожеж, врятовано життя 5 осіб, у січні-лютому надано допомогу з попередження переохолодження 670 жителям. О.М.Стеценко подякував керівництву міста, установам і організаціям за плідну співпрацю у справі служіння народу України.

Привітати представників мужньої професії завітав і міський голова С.А.Супрун. У вітальному слові Сергій Андрійович зазначив: «Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей мужньої професії, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді, запобігти й ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Утверджуючи добро і милосердя, ви з честю виконуєте завдання Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання. Успішно ліквідовані пожежі, наслідки стихійних лих, врятовані життя людей – це найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії. Спасибі вам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом».

Вітав із Днем рятівника прокурор м.Комсомольська, старший радник юстиції О.І.Твердохліб. Олег Іванович побажав якнайменше надзвичайних ситуацій, самовдосконалення, бути захисниками і для своїх сімей.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Ветеран пожежної охорони міста С.Д.Остапченко побажав достойного відзначення праці рятувальників, гарної зарплати, благополуччя в сім’ях, щоб виїзди були тільки на навчання, сухих рукавів, добра і щастя в родинах.

Після завершення урочистостей присутніх запросили на фотографування.