АКЦІЯ ПЕРЕДАЧІ БЛАГОЧИННИХ ВНЕСКІВ

20.09.2013, 09:08

19 вересня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулася передача благочинних внесків, зібраних у навчальних закладах міста для лікування тяжкохворої дівчинки Дуканич Еліни, 2008 року народження.

 

Відділ у справах сім’ї і молоді, фонд «Милосердя», колектив дитячого закладу «Попелюшка» звернулися із проханням до громади м.Комсомольська щодо збору благочинних коштів для врятування життя п’ятирічної дівчинки.

 

Начальник відділу у справах сім’ї і молоді Т.В.Оробченко звернулася до присутніх із словами подяки за небайдужість до людського горя, за чуйність  до маленької Елінки. На сьогоднішній день на лікування  зібрано 27 008грн.: колектив ДНЗ «Попелюшка» зібрав 4165 грн., група «Барвінок», яку відвідувала Елінка, –  1800 грн., ДНЗ міста – 16 564 грн., ЗНЗ, технікум, професійні ліцеї – 10 444 грн.

 

Тетяна Володимирівна передала мамі Ганні Олександрівні благочинні внески зі словами надії на одужання її доньки, побажала витримки й терпіння усій родині. Через засоби масової інформації звернулася до всієї територіальної громади Комсомольська зі словами вдячності за надану допомогу.

 

Школярі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови передали маленькій Елінці м’які іграшки, щоб розважити маленьку, звеселити її.