У ПОЛТАВІ ЗА УЧАСТЮ КОМСОМОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПРОЙШЛО РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО КОМІТЕТУ З ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ

23.09.2013, 11:03

   Минулої п’ятниці Комсомольський міський голова С.А.Супрун побував у Полтаві, де взяв участь у розширеному засіданні обласного Комітету з економічних реформ з питання «Стан впровадження реформ та соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича в області. Забезпечення захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», яке провів Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Іванович Грищенко.

   Міський голова виступив на засіданні, де проінформував присутніх про хід реалізації реформ та соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення захисту дітей та підтримки сімей з дітьми у місті Комсомольську.

    У ході засідання Віце-прем’єр повідомив, що Україна владнала всі законодавчі моменти для підписання у листопаді Угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі. Посадовець підкреслив, що це ставить складні завдання як перед вищою владаю, так і перед регіонами: «Це реформування всіх сфер нашого життя, спрямоване на досягнення найвищих стандартів. За основу, звичайно, беремо європейські».За словами Віце-прем’єра, це, насамперед, стандарти якості продукції, виходу на зовнішні ринки, державне і приватне партнерство. Такий підхід вирішить як економічні, так і соціальні проблеми.

   К.І.Грищенко відвідав Полтавщину з робочою поїздкою, зустрівся з головою ОДА О.В.Удовіченком, взяв участь у відкритті травматологічного відділення 1-ої міської лікарні, ознайомився з роботою ДСЮШ № 3, аптеки № 30, зокрема, впровадженням в області Пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою, умовами соціальної реабілітації дітей-інвалідів у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів та лікування хворих в обласному кардіологічному диспансері, зустрівся з викладачами та студентами ПНТУ ім. Ю.Кондратюка. Віце-прем’єр-міністр України оглянув приміщення облмуздрамтеатру ім.М.Гоголя, реконструйоване за кошти державного та обласного бюджетів.