ЕКСПОЗИЦІЯ «КОМСОМОЛЬСЬК ТУРИСТИЧНИЙ ЗАПРОШУЄ» У МИРГОРОДІ

24.09.2013, 13:58

20 та 21 вересня 2013 року у м.Миргород проходили Міжнародний бізнес-турсалон «Полтавщина-2013» та виставка «Відпочивайте на Полтавщині».

У виставці «Відпочивайте на Полтавщині» брали участь представники Київської, Закарпатської, Полтавської, Вінницької, Черкаської та Хмельницької областей.

Міський відділ культури і туризму презентував експозицію «Комсомольськ туристичний запрошує», яка представлена трьома розділами:

-         «Комсомольськ туристичний запрошує»;

-         «Відпочивай активно»;

-         «Комсомольськ фестивальний».

Експозиція «Комсомольськ туристичний запрошує» містила зразки презентаційної іміджевої поліграфічної продукції, а саме:

-         тематична карта міста;

-         карта міста, присвячена річниці форсування Дніпра;

-         буклет «Комсомольськ туристичний запрошує»;

-         фестивальні буклети;

-         рекламні проспекти історико-краєзнавчого музею та ін.

 У рамках виставки пройшов конкурс на кращий коровай, а напрямок активного відпочинку був представлений яскравим шоу байкерів.

Начальник відділу культури і туризму Зеленська І.І. брала участь у Міжнародному бізнес-форумі «Полтавщина-2013», учасниками якого стали представники галузі туризму з України, Росії, Білорусії та Грузії. Цікаво й корисно пройшла дискусія учасників форуму на тему «Партнерство влади і бізнесу – запорука сталого розвитку туризму».

Представники міського відділу культури і туризму не тільки гідно представили м.Комсомольськ на виставці-турсалоні, а й обмінялися досвідом роботи з представниками інших областей і країн.