ПЕРШІ КРОКИ ДО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

24.09.2013, 14:50

«Лише здорова нація дає надію на процвітання держави». Тому сьогодні міська влада спрямовує свою діяльність на виконання ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо створення умов для розвитку фізичної культури і спорту, забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти.

Щоб у Комсомольську з’явилися олімпійські  чемпіони, а, отже,  здійснилася наша  давня мрія, необхідно розвивати масовий спорт, а розпочинати необхідно – з наймолодших громадян країни – з дошкільнят.

Саме тому 24 вересня 2013 року в усіх дошкільних навчальних закладах міста з ініціативи міського відділу освіти виконкому Комсомольської міської ради  пройшли спортивні дійства для дітей старшого дошкільного віку під назвою «Маленькі паростки великого спорту». Спорт – це запорука гарного настрою і міцного здоров’я. Символом відкриття Олімпіади завжди є Олімпійський вогонь. Він символізує чистоту, боротьбу за перемогу, мир і дружбу.

Малі Олімпійські ігри розпочалися в ДНЗ «Чебурашка», куди завітали і вихованці ДНЗ «Дюймовочка». Саме тут вперше запалав олімпійський вогонь для дошкільнят, яких прийшли привітати головний спеціаліст міського відділу освіти Ю.В.Омельянець, начальник відділу з фізичної культури і спорту В.В.Подрезан, заступник начальника управління охорони здоров’я  В.О.Дудник, методист міського методичного кабінету Б.П.Войтович.

Свято проводилося під гаслом «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила».

Натхненно, завзято, емоційно, з ентузіазмом змагалися у силі, спритності, винахідливості не тільки діти, а й батьки, які були повноправними учасниками свята, додавали неабиякого азарту та всіляко підтримували майбутніх чемпіонів.

Найсильніших, найспритніших,

Найсміливіших дітей

Від душі вітали в залі

Оплесками від гостей.

Щоб здружилися зі спортом

Й фізкультурою надалі,

Всі отримали за  участь

Олімпійськії медалі.

У змаганнях перемогла дружба. А відповідно і подарунки від міського відділу освіти отримали і вихованці ДНЗ «Чебурашка», і ДНЗ «Дюймовочка».