КОМСОМОЛЬСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ – 20

25.09.2013, 09:38

23 вересня 2013 року велика зала Палацу культури і творчості радо зустріла учасників святкового заходу з нагоди двадцятої річниці  діяльності Комсомольського міського центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді. Привітати працівників центру завітали міський голова С.А.Супрун, представники громадських організацій, партнери, шкільна громада Комсомольська.

Звертаючись до колективу центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді з вітальною адресою, Сергій Андрійович сказав: «На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. Тому виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» – наше першочергове завдання. До спеціалістів установ соціальної сфери ставляться дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність. Не маю сумніву, шановні працівники Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої територіальної громади». Усім працівникам, їхнім родинам побажав міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, добра.

Міський голова С.А.Супрун разом із директором Комсомольського міського ЦСССДМ О.О.Запсельською провели церемонію нагородження, вручивши Подяки міського голови, Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, грамоти працівникам центру, партнерам, активним учасникам благочинних акцій.

Олена Олександрівна Запсельська по закінченні свята звернулася до присутніх зі словами подяки, наголосивши: «Професія соціального працівника – одна з найскладніших. Я вдячна своєму колективу за віддану роботу, нашим рідним та друзям за  розуміння та підтримку. Це надає нам сили і натхнення. Але наша робота не була б такою повною і різнобічною без наших помічників, колег-однодумців та надійних партнерських організацій. Це і є команда Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. А ще дуже важливо, коли є підтримка міської влади, тому що професія «людина-людина» є дуже виснажливою, а забезпечення належних умов для роботи, розуміння та підтримка наших ініціатив, а також  належне фінансове забезпечення є вагомим фактором успіху та дозволяє ефективно і якісно працювати на благо людей та нашої  громади».

Вітали присутніх виступи творчих колективі ПКіТ.

Фото С.Озірної