ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ

25.09.2013, 14:17

24 вересня у малій залі виконкому Комсомольської міської ради міський голова С.А.Супрун провів чергове засідання виконавчого комітету. 

Під час роботи виконкому затвердили фактичну мережу загальноосвітніх навчальних закладів на 2013-2014 навчальний рік. Всього по місту і селу Дмитрівка нараховується 4571 учень. У ході засідання погоджено профілі навчання загальноосвітніх навчальних закладів Комсомольська, класи з додатковими освітніми послугами, групи продовженого дня, мережа класів навчально-виховного центру для задоволення потреб працюючої молоді та неповнолітніх, які з різних причин не можуть відвідувати денні заклади навчання, режими дня для учнів перших класів загальноосвітніх навчальних закладів. Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина повідомила, що на виконання соціальних ініціатив Президента В.Ф.Януковича щодо підтримки дітей-інвалідів з особливими освітніми потребами у місті створено 7 класів, у яких навчаються діти із затримкою психічного розвитку при ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, гімназії ім. В.О.Нижниченка.  

Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина доповіла присутнім про стан готовності дошкільних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період. У місті функціонує 9 дошкільних навчальних закладів, підготовлено до прийому дітей 110 груп,  в яких буде розміщено 2343 дітей віком від 1 до 6-8 років. В ДНЗ виконані або підходять до завершення роботи по частковому ремонту покрівель, ремонту та заміні інженерних мереж, на які з міського бюджету виділено понад 216 тис. грн. За сприяння Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» в ДНЗ «Казка», «Сонечко» було здійснено заміну вікон, вхідних дверей, заміна кахелів на харчоблоці ДНЗ «Дюймовочка» на суму коштів 2,5 млн. грн. Безкоштовним харчуванням буде забезпечено 220 дітей пільгових категорій та 50% знижкою – дітей з багатодітних сімей. ДНЗ міста сьогодні заявили потребу в додаткових кадрах: 1 практичного психолога, 5 вихователів, 2 помічників вихователів, 2 медичних сестер. С.А.Супрун поцікавився у керівників дитячих садків температурним режимом у приміщеннях, розпорядився підвищувати температуру підігрівачами повітря у разі зменшення температури повітря нижче норми. Міський голова побажав керівникам освітніх навчальних закладів успіхів у роботі. 

Члени виконавчого комітету міської ради взяли до відома інформацію головного спеціаліста відділу культури та туризму М.М.Сидорчук про готовність до нового навчального року комунальних позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Дитяча музична школа Комсомольської міської ради» та «Дитяча художня школа Комсомольської міської ради». Художню школу у 2013-2014 роках відвідувати 112 осіб, а музичну - 310 дітей. За кошти міського бюджету в музичну школу придбали музичні інструменти, запланували укомплектувати  актову залу кріслами для глядачів. Завдяки фінансовій допомозі Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» виконали капітальний ремонт актової зали музичної школи; встановили металопластикові вікна, замінили систему опалення в художній школі. 

Б.Л.Фрідман, голова благодійної членської організації «Міська лікарняна каса» доповів присутнім про хід виконання міської програми «Підтримка незахищених верств населення  на 2011-2014 роки». Борис Львович зазначив, що по всіх категоріях, крім непрацюючих пенсіонерів, соціальна програма виконується у повному обсязі. 

Члени виконавчого комітету визначили види безоплатних суспільно корисних робіт, на яких буде використовуватися праця громадян, засуджених та притягнутих до адміністративної відповідальності, затвердили перелік підприємств, організацій, установ, де будуть замовлені такі громадські роботи. 

На засіданні виконкому міської ради були розглянуті проекти рішення сфери житлово-комунального господарства, основний з яких – «Про стан підготовки житлово-комунальних підприємств міста до початку опалювального сезону 2013-2014 років.» В.о. начальника управління житлово-комунального господарства А.М.Овчаренко доповіла міському голові та членам виконкому, що роботи, пов’язані  із підготовкою до зимового періоду, виконані. Загалом житлово-комунальні підприємства міста забезпечили необхідний рівень підготовки житлового фонду, об’єктів соціально-культурного призначення, споруд і об’єктів до роботи в опалювальний сезон. 

У ході засідання присутні заслухали звіт директора КЖЕП № 3 С.В.Люльки про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2012 рік та за І півріччя 2013 року. С.В.Люлька повідомив членам виконкому про ряд проблем, що існують в обслуговуванні ввіреного йому житлового фонду. Міський голова акцентував увагу на проблемі пожежогасіння та димовідведення у 14-ти поверхових будинках міста, дав доручення вжити дієвих заходів по розробці та реалізації відповідних проектів. 

Серед інших питань порядку денного було розглянуто проекти рішень, що стосуються підтримки сім’ї, захисту прав дітей, питання квартирного обліку, безоплатного строкового користування жилими приміщеннями, присвоєння поштової адреси об’єктам, надання дозволу на оформлення документів на збудовані гаражі, робочі питання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради.  

На завершення міський голова С.А.Супрун сказав, що наприкінці тижня вся країна і місто буде відзначати 70-ти річчя Битви за Дніпро та запросив членів виконкому взяти участь разом із їх колективами в урочистих заходах з нагоди святкування дня визволення Полтавщини від фашистських загарбників та форсування Дніпра відповідно до плану заходів.