МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ В НВК ім. Л.І.БУГАЄВСЬКОЇ КОМСОМОЛЬСЬКА

26.09.2013, 16:24

26 вересня у НВК ім.Л.І.Бугаєвської м.Комсомольська розпочав роботу Міжнародний форум учнівської молоді «На шляху до Європейського дому», що проходить за  підтримки міського відділу освіти, відділу у справах сім'ї та молоді Комсомольської міської ради, в рамках реалізації міського проекту «Центр глобального молодіжного партнерства». За 7 років проведення форум зміг прийняти і здружити більше 400 дітей з різних міст України. Дуже відрадно, що ініціаторами проведення форуму в цьому році виступає екологічний загін «Екологічна варта», який відомий далеко за межами нашого міста. Сьогодні вони закликають учасників форуму – «Станьмо на варті власного майбутнього!» 

У роботі форуму взяли участь 20 команд, серед яких і команда із середньої школи ім.Адама Міцкевича м.Рацибуж Польща. 

На урочисте відкриття завітали почесні гості – міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, координатор Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» О.В.Пащенко, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім.М.В.Остроградського М.В.Кирилюк, методист ПОІППО ім.М.В.Остроградського М.М.Єщенко, заступник директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру Л.В.Сусаніна, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, методист ММК Л.О.Щербина, голова громадської організації «Молодіжний центр демократії» Р.І.Клименко. 

Вітаючи присутніх із початком роботи форуму, міський голова С.А.Супрун сказав: «Сьогоднішня ваша зустріч є знаковою, адже вона проходить у час, коли євроінтеграційні устремління України стали визначальним вектором розвитку країни, коли наша держава  робить свій внесок у проект Великої Європи, «що об’єднає інтереси та цілі розвитку країн Заходу та Сходу нашого континенту». Під час виступу на загальних дебатах 68-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України В.Ф.Янукович зазначив, що  підписання в листопаді цього року Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стане важливим інструментом підвищення добробуту громадян України і, відповідно, сприятиме досягненню нашою країною Цілей Розвитку Тисячоліття». Ви – наше майбутнє. І від того, як вдало сьогодні ви здобуваєте знання, вчитеся партнерству у діяльності, толерантності у стосунках, залежить життя прийдешніх поколінь, нашої держави, всієї планети». 

Слова привітання адресували учасникам форуму секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, директор НВК ім. Л.І.Бугаєвської А.М.Тузікова, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім.М.В.Остроградського М.В.Кирилюк, голова громадської організації «Молодіжний центр демократії» Р.І.Клименко. 

Заступник директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру Л.В.Сусаніна вручила грамоти і подяки Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки педагогам і учасникам екологічного загону «Екологічна варта» НВК ім.Л.І.Бугаєвської за перемоги у Всеукраїнських конкурсах і походах. 

Координатор О.В.Пащенко розповіла про діяльність Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта», а екологічна агітбригада «Екологічна варта» презентувала виступ. 

Форум триватиме два дні. Діти візьмуть участь у  заняттях Школи юного еколога, у флеш-мобі «Станьмо на варті власного майбутнього!», у грі «Геокешинг», в екологічному марафоні «Час спілкуватися про природу». Для учасників проведуть подорож по Дніпру на човнах класу «Дракон», ігродискотеку «Екодром», екскурсію по місту «Комсомольськ туристичний».