«ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ» З ВЕРТОЛЬОТОМ І ГРУПОЮ СПЕЦНАЗУ ВИХОДИТЬ У ПОХІД ДЛЯ УЧАСТІ В АНТИПІРАТСЬКИХ ОПЕРАЦІЯХ

26.09.2013, 16:40

Флагман Військово-Морських Сил Збройних Сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний» виходить сьогодні, 24 вересня, із Севастополя для участі в операції з протидії піратству. 

Як повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗС України, фрегат «Гетьман Сагайдачний» з вертольотом Ка-27 і групою спеціального призначення (оглядового командою) на борту вирушить в похід в район Аденської затоки для участі в операції НАТО з протидії піратству на морі «Океанський щит» і операції ЄС «Аталанта». 

Як розповів журналістам 23 вересня командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Ільїн, відправка військового корабля в район проведення антипіратських операцій НАТО та Європейського Союзу є важливою подією для України.

Відзначивши, що за останні два роки 52 громадян України перебували в полоні у піратів. Адмірал Ю.Ільїн висловив думку, що ухвалене на політичному рівні рішення про приєднання України до операцій з протидії піратству на морі свідчить про турботу політичного керівництва держави щодо захисту кожного громадянина країни, де б він не знаходився.

 

За матеріалами сайту http://www.blackseanews.net