Дорогі ветерани! Шановні комсомольчани!

27.09.2013, 09:09

Сердечно вітаю вас із 70 річницею визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників і форсуванням Дніпра.

У роки Великої Вітчизняної війни на землі Полтавській було розстріляно, закатовано і спалено 222 тисячі чоловік, зруйновано майже всі життєво необхідні об’єкти. У грізні воєнні роки жителі Полтавського краю всіма силами давали гідну відсіч ворогам. Захисники билися на фронтах, боролися з ворогом у підпіллі та партизанських загонах. Після звільнення території області полтавці зробили все можливе, щоб повернути життя на нашу багатостраждальну землю.

Пам’ять про мужніх воїнів, які загинули в боях, визволяючи Полтавщину, ніколи не померкне. Вона живе сьогодні у спогадах ветеранів, у граніті і бронзі, у наших серцях.

Наші батьки й діди перебороли нестерпні лихоліття завдяки тому, що їхні серця билися в унісон. Їхні думки і прагнення були націлені на здобуття перемоги. Цей приклад згуртованості, віри та єдності, усвідомлення спільної мети потрібні нам і сьогодні.

Наш обов’язок –  зробити все для того, щоб кожен день життя ветеранів був зігрітий теплом і турботою, щоб їхні звершення пам’ятали покоління. Сьогодні Президент України В.Ф.Янукович ставить завдання про підвищення соціальних стандартів життя ветеранів, і протягом останніх півтора року нам вдалося підвищити пенсії для учасників Великої Вітчизняної війни, для сімей померлих ветеранів-інвалідів, разові виплати до Дня Перемоги.

Бажаю ветеранам Великої Вітчизняної війни міцного здоров’я, довголіття й добробуту.

Зичу усім комсомольчанам благополуччя, нових досягнень на благо рідного краю й України.

 

Міський голова С.А.Супрун.