МІСЬКА ВЛАДА ПОВІДОМЛЯЄ

27.09.2013, 13:09

 

На вимогу суб’єктів господарювання, які працюють на ринку міста по вул.Леніна, 91, рішення 33 сесії Комсомольської міської ради шостого скликання «Про затвердження Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську» міською владою переглянуто та обговорено на засіданні дискусійного депутатського клубу.

 

Депутати Комсомольської міської ради на серпневій сесії 2013 року внесли зміни до вищезазначеного рішення за погодженими пунктами.

 

Непогодженою залишилася лише вимога підприємців зменшити ставку орендної плати за землю для ринків до рівня 3%.

 

Міський голова С.А.Супрун запропонував адміністрації ринку з метою проведення конструктивного діалогу на підставі розрахунків та цифр  надати письмову інформацію щодо вартості містового та кількості підприємців, працюючих на ринку. Але адміністрація ринку відмовилась надавати будь-яку інформацію.

 

З метою недопущення підвищення вартості містового на ринках, підвищення роздрібних цін на товари всіх груп, створення несанкціонованої торгівлі продуктами харчування міська влада звернулася до голови Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України В.М.Онищенка з проханням провести дослідження діяльності ринків, які функціонують на території Комсомольської міської.

 

Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України було розглянуто запит Комсомольської міської ради та надіслано наступну відповідь:

 

враховуючи, що на даний час скарг від суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на ринку по вулиці Леніна, 91, щодо ущемлення їх прав або протиправних дій з боку  ФОП Сороки І.А. до територіального відділення не надходило, підстави щодо проведення його позапланової виїзної перевірки відсутні.

 

Ринок ФОП Сороки І.А. внесено у план перевірки на 1 квартал 2014 року.