ВОГОНЬ ВІЧНОЇ ПАМЯТІ

30.09.2013, 08:17

У рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» та з нагоди 70-ї річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників та форсування Дніпра 27 вересня 2013 року делегація із м.Комсомольська передала вогонь пам’яті у с.Куцеволівку Кіровоградської області.

 До складу делегації входили заступник міського голови Н.Д.Угнічева, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, голова міської ради ветеранів війни та праці В.М.Станицька, представники творчого колективу ПКіТ «Натхнення», воїни-афганці, ЗМІ.

На правому березі Дніпра делегацію з Полтавщини хлібом-сіллю зустрічали заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Я.О.Арсірій, голова обласної ради М.М.Ковальчук, голова обласної ради ветеранів В.К.Єфіменко, голова Онуфріївської райдержадміністрації А.Г.Гончар, голова Онуфріївської районної ради А.М.Юнак, Куцеволівський сільський голова М.В.Коваленко, школярі, воїни-афганці, військові.  

Біля пам’ятного знаку воїнам-визволителям відбулося покладання квітів і мітинг, під час якого був переданий вогонь, запалений від Вічного вогню в м.Комсомольську, заступнику голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Я.О.Арсірію. Почесні гості у своїх промовах вшановували буремні події далекого 1943 року, віддавали данину поваги і шани загиблим,  ветеранам-визволителям.

Слова подяки за подвиг під час форсування Дніпра воїнам Великої Вітчизняної війни звучали під час виступу заступника міського голови Н.Д.Угнічевої: «Нині виповнюється 70 років з моменту, коли на цій землі радянські війська перейшли у рішучий наступ, завдавши нищівного удару фашистським загарбникам. Мільйони найкращих синів і дочок заплатили кров’ю та власним життям за те, щоб відстояти рідну землю, за­безпечити мирне і щасливе життя майбутніх поколінь. Низький вам за це уклін, вічна і вдячна пам’ять! У цей пам’ятний день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я та наснаги, сімейного благополуччя та достатку. Живіть довго-довго на щастя вашим дітям та онукам! Хай та війна, яка глибоким горем прокотилася по люд­ських долях, буде останньою війною на квітучій українській землі!»


 Учасники естафети пам’яті «Слава визволителям України» від Кіровоградської та Полтавської областей спустили вінки на воду під салютні постріли на знак глибокої пошани тих, для кого Дніпро-Славутич став останньою домівкою.