У СЕРЦІ ДИТЯЧІМ, ЯК СОНЯЧНУ МРІЮ, ВСЕЛЯЄМ ДОБРО І ПЛЕКАЄМ НАДІЮ

30.09.2013, 08:52

27 вересня 2013 року розквітнули різнобарвними повітряними кульками і дитячими посмішками всі ДНЗ міста. Під гаслом «У серці дитячім, як сонячну мрію, вселяєм добро і плекаєм надію» в рамках реалізації ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» та з нагоди відзначення Дня довкілля відбувся флешмоб: вихованці старшого дошкільного віку разом із вихователями й батьками виготовили листівки у формі сердець, на яких намалювали свої кольорові мрії, бажання з вірою й надією на їх здійснення.

 О 16.00 весела, усміхнена та галаслива юрба висипала на святково прикрашені подвір’я дитячих садків. У кожного малюка в руках були повітряні кульки з прикріпленими до них листівками-сердечками. Із задоволенням і радістю вони розповідали про те, хто ким мріє стати, як виросте, що вони бажають своїм рідним, друзям і всім людям на Землі. Гучно й мажорно співали пісню «Сонячне коло» та танцювали під веселу, ритмічну музику.

 І ось наступила хвилююча мить: під дружні оплески та голосне «ура-а-а!» малята запустили в небо різнокольорові повітряні кульки зі своїми побажаннями.

 Неначе яскраві вогники доброти, кульки здійнялися високо-високо в небо.

 Нехай Всесвіт отримає інформацію від дитячих сердець і всі бажання малюків збудуться!