СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ НА ЧЕСТЬ ВЕТЕРАНІВ

30.09.2013, 14:13

У п’ятницю ввечері у міському Палаці культури громада м. Комсомольська святкувала День визволення Полтавщини від фашистських загарбників та форсування Дніпра.

За вікнами непогодилося, а у Палаці культури було тепло й затишно від щирих посмішок, вдячних слів, адресованих шановним ветеранам. Комсомольчан і гостей міста зустрічав муніципальний оркестр, задавав тон та створював настрій живою музичною грою. У залі майже не було вільних місць, люди прийшли привітати почесних гостей-ветеранів 252-ої та 89-ої стрілкових дивізій, які у 1943 році брали участь у битві за Дніпро.

70 років віддаляють нас від жахливих боїв, що відбулися під час переправи. Болем та горем, смертю та скаліченими долями війна відізвалась у душах людей, вона пройшла через їх долі, залишила гіркий слід. Пам'ять про ці грізні часи не згасне, ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для нашої країни час здійснив неповторні подвиги, хто не пошкодував самого життя, заради щастя нинішніх поколінь.

Висловлюючи глибоку повагу, комсомольчани зустріли сивочолих бійців - очевидців страшних та кривавих подій, славних захисників рідної землі - стоячи, привітали гарячими оплесками, подякували теплими словами, щирими вдячними посмішками, подарували букети.

Урочистості було розпочато вітальною промовою міського голови С.А.Супруна, який привітав громаду міста, гостей, ветеранів із святом – 70-ю річницею визволення Полтавщини від фашистських загарбників та форсування Дніпра. Міський голова висловив слова щирої подяки ветеранам за відвагу й мужність, згадав усіх тих, хто поліг на цій землі, пішов у вічність юним, вшанував їх світлу пам'ять: «Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Я знаю, що пройдуть роки, змінюватимуться покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але я впевнений, залишиться пам’ять про них, про їх подвиги, про ту жорстоку й бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо й горе на нашу українську землю. Бо без пам’яті немає майбутнього. Уклонімося ж тим, хто поліг у бою… Хто накрив рідну землю собою».

Для шановних ветеранів та городян пролунало музичне вітання від гостей з м. Києва – Національної Заслуженої капели бандуристів ім. Григорія Майбороди. У їх виконанні під акомпанемент бандур прозвучали відомі українські народні пісні та пісні воєнних років.

Глядачів полонили мистецтво хорового співу капели та їх кобзарська майстерність. У залі вирували позитивні емоції, гарний настрій.