ПРИЗОВ: ОСІНЬ-2013

1.10.2013, 08:41

У великій залі виконкому Комсомольської міської ради 30 вересня 2013 року відбулася урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних сил України «Призов: осінь-2013».

Шістнадцять призовників, очолюваних військовим комісаром Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковником Е.М.Марченком, під звуки урочистого маршу зайшли до зали.

Світлана Олександрівна Калашнік, секретар Комсомольської міської ради, голова призовної комісії, привітала юнаків із важливою подією в їхньому житті: «Захист країни – це і обов’язок, і велика відповідальність – зберігати мир та спокій комсомольчан і всіх громадян України. Шановні юнаки! Ви – наша надія, забезпечення майбутнього усієї країни, мільйонів українців. Щиро бажаю вам витримки й сили духу, наполегливості в досягненні мети. Мирного, чистого неба над головою. Пам’ятайте,  що ви –  сини нашого міста. Достойно несіть це звання, і щоб  живими, здоровими, мужніми з новими силами ви повернулися на рідну землю. Вас чекають дома рідні, друзі і вся громада міста Комсомольська».

Від імені новобранців виступив Андрій Вознюк, який завірив батьків і присутніх, що майбутні воїни не підведуть ні рідних, ні громаду – з гордістю будуть нести службу, відстоювати свою честь.

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева зачитала Наказ призовнику від громади міста Комсомольська.

Секретар міської ради С.О.Калашнік і заступник міського голови Н.Д.Угнічева вручили призовникам Наказ громади і подарунки.

Для благословення й освячення на службу в Збройні сили України слово надали директору духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському соборі священику Георгію, який завітав разом із вихованцями православного клубу Святого Олександра Пересвета. Священик Георгій, благословляючи юнаків теплими, глибоким словами, бажаючи Божої допомоги, вручив кожному призовнику образ Святого Миколая Чудотворця.

Військовий комісар  Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Е.М.Марченко, звертаючись до присутніх, сказав: «На виконання Програми Президента України В.Ф.Януковича «Україна для людей» («Сучасна армія – безпека країни») ми взяли стійкий упевнений курс на реформування вітчизняних Збройних сил України: поетапний перехід на контрактну службу, скорочення чисельності призовників строкової військової служби і збільшення кількості професіоналів, які мають чесно й самовіддано по контракту виконувати свій почесний конституційний обов’язок». Подякував батькам за їхніх синів, цілеспрямованих, впевнених у собі; закликав призовників із відповідальністю ставитися до свого майбутнього, пам’ятати, що вдома чекають батьки і ждуть добрих вістей з місця служби, з честю й гідністю виконати конституційний обов’язок.

У добру путь, призовники осені-2013!