АПАРАТНА НАРАДА

1.10.2013, 08:42

30 вересня 2013 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради під головуванням міського голови С.А.Супруна пройшла чергова апаратна нарада.

 

С.А.Супрун представив присутнім нового начальника Комсомольського відділення Кременчуцької ОДПІ Є.П.Донченка.

 

26.09.2013 у м. Кременчуці відбулася робоча зустріч міського голови з начальником Полтавської митниці С.В.Івановим, де було розглянуто результати роботи Кременчуцької ОДПІ за 8 місяців 2013 року та перспективи активізації зовнішньоекономічної діяльності основними бюджетоформуючими підприємствами області. Міський голова повідомив, що очікується невиконання показників бюджету за рахунок зменшення суми оплати податку на прибуток основних підприємств регіону.

 

Договір між КВП «Комсомольськтеплоенерго» та НАК «Нафтогаз України» про постачання природного газу підписано. На даний час по всіх об’єктах соціальної сфери інспектором Кременчуцького відділення Держенергонагляду в Полтавській області підписані акти та паспорти готовності до опалювального сезону. Роботи, пов’язані з підготовкою будинків житлового фонду, котельні по вулиці Енергетиків, 31 до зимового періоду, виконані. Першочерговим завданням сьогодні є завершення монтажу системи димовидалення на котельні мікрорайону № 15, на деякий час у зв’язку із поганими погодними умовами роботи на котельні призупинялися, наразі вони продовжуються. Міський голова акцентував увагу керівників житлово-комунальної сфери на необхідності прискорити роботу з метою вирішення даного питання до початку опалювального сезону. Тепло в Комсомольську заплановано подати відповідно до графіку: з 1 жовтня - на об’єкти соціальної сфери, з 15 жовтня – на житлові будинки.

У разі зниження середньодобової температури до 8 градусів тепла протягом 3-х діб опалювальний сезон розпочнеться завчасно, тобто до 15-го жовтня. Як підкреслив очільник міста, відповідно до прогнозів погоди на найближчі 10 днів ймовірність передчасного початку опалювального сезону досить велика.

 

Керівником міста дано доручення управлінню житлово-комунального господарства готувати розпорядження  про початок опалювального сезону у закладах соціальної сфери.

 

У понеділок у місті Полтаві відбудеться селекторна нарада Кабінету Міністрів України у відеорежимі з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи  в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

 

Протягом останнього тижня у місті було виявлено пориви на теплових мережах, що не дало можливості КВП «Комсомольськтеплоенерго» подати гарячу воду у ряд будинків міста. Роботи по усуненню поривів виконуються.

 

Міський голова доручив в.о. начальника управління житлово-комунального господарства А.М.Овчаренко підготувати інформацію про проблеми, що виникли при підготовці внутрішньобудинкових мереж житлового фонду Комсомольська до опалювального сезону.

 

С.А.Супрун висловив подяку всім, хто брав участь у підготовці і проведенні святкових заходів з нагоди 70-річчя визволення Полтавщини від фашистських загарбників та форсування Дніпра та відзначив, що урочистості у місті пройшли на належному рівні.

 

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила присутніх, що у зв’язку із внесенням змін до найменування представницького органу місцевого самоврядування у місті Комсомольську та його виконавчого органу встановлено їх нову назву: Комсомольська міська рада Полтавської області, виконавчий комітет Комсомольської міської ради Полтавської області.