ЮВІЛЕЙНІ ДАТИ У МІСТІ-ПАРТНЕРІ ЖОДІНО

3.10.2013, 09:39

27-29 вересня місто-партнер Жодіно Республіки Білорусь  святкувало своє 50-річчя. На ці святкові заходи  була запрошена делегація з м.Комсомольська.

 

Жодіно відоме всьому світу як центр автомобільної промисловості, де створюють та випускають найбільші великовантажні машини, які працюють у гірничо-рудній промисловості  89 країн світу. Тож у ці дні святкував своє 65-річчя і ВАТ «БелАЗ-холдінг», де працює близько 9 000 мешканців м.Жодіно.

 

Від імені територіальної громади м.Комсомольська жодінців з 50-річчям міста та 65-річчям автомобільного заводу вітали начальник відділу у справах сім’ї та молоді Оробченко Т.В. та головний спеціаліст відділу Знахарєва О.І.

 

За три дні перебування у м.Жодіно комсомольчани відвідали фабрику трикотажних виробів «Світанок», взяли участь у «Дні відкритих дверей» на ВАТ «БелАЗ-холдінг», де вперше колектив заводу презентував найпотужніший у світі самоскид, який одночасно перевозить 450 т руди.

 

Окрім того дуже цікавими були заходи: відкриття скверу для молодят, які тільки зареєстрували шлюб, молодіжна толока по висадженню дерев та кущів у парковій зоні міста, фестиваль дитячої творчості, відкриття тенісного корту для дітей та молоді з особливими потребами, виставка досягнень кожного підприємства чи навчального закладу, демонстрація фігур вищого пілотажу на літаках та гелікоптерах.

 

Особливо запам’яталося тепло та щирість простих жителів м.Жодіно, які з посмішками та сердечністю спілкувалися з гостями.

 

На згадку жодінці передали місту Комсомольську велику керамічну вазу місцевого виробництва з надписом «50 років м.Жодіно», яку делегація передала в музей виконкому.