«СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – РАДІСТЬ ЖИТТЯ»

3.10.2013, 14:29

28 вересня 2013 року в місті Комсомольську відбулася обласна Спартакіада серед ветеранів фізичної культури Полтавщини «Спорт для всіх – радість життя»

До програми проведення Спартакіади входило  4 види спорту: настільний теніс, міні-футбол, волейбол (жінки та чоловіки). У змаганнях взяли участь команди з 5 міст Полтавщини: Полтави, Кременчука, Комсомольська, Лубен, Миргорода.

Змагання з міні-футболу проходили у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ №1, змагання з настільного тенісу у спортивному залі  вищого професійного гірничого училища, змагання з волейболу серед чоловіків у спортивному комплексі «Динамо», змагання з волейболу серед жінок у спортивному залі ЗОШ №2.

У змаганнях з міні-футболу:

І місце виборола команда м. Комсомольська;

ІІ місце посіла команда м. Лубни;

ІІІ місце  - команда м. Миргорода.

У змаганнях з настільного тенісу:

І місце виборола команда м. Комсомольська;

ІІ місце посіла команда м. Миргорода;

ІІІ місце  - команда м. Лубни.

У змаганнях з волейболу серед чоловіків: 

І місце виборола команда м. Полтави;

ІІ місце посіла команда м. Кременчука;

ІІІ місце  - команда м. Комсомольська.

У змаганнях з волейболу серед жінок:

І місце виборола команда м. Полтави;

ІІ місце посіла команда м. Лубни;

ІІІ місце  - команда м. Миргорода;

ІV місце – команда м. Комсомольська.

 

У загальнокомандному заліку по сумі набраних очок за 4 види спорту команда міста Комсомольська виборола І загальнокомандне місце, ІІ місце –  команда з міста Миргорода, ІІІ місце – команда міста Полтави.

 

Відділ з фізичної культури та спорту висловлює щиру вдячність усім, хто допомагав в організації та проведенні обласної Спартакіади серед ветеранів фізичної культури і спорту: директорам ДЮСШ №1, 3 –  Бородіной Т.С. та Шафоростову А.К., директору  ЗОШ №2 – Васильченко О.В., директору ВПГУ – Сулимі В.М., усій суддівський колегії з видів спорту та членам команди м.Комсомольська з волейболу, міні-футболу та настільного тенісу.


Відділ з фізичної культури і спорту