ІНФОРМАЦІЙНО-РЕКЛАМНА КАМПАНІЯ «ШКОЛИ ВОЛОНТЕРІВ»

10.10.2013, 08:36

Волонтерство – це яскравий показник розвитку демократії в країні. Воно перетворює на практичну та ефективну дію декларацію ООН про те, що «Ми люди» маємо змогу змінити світ. Участь у волонтерському русі дає людині можливість самореалізуватися з однієї сторони та відчути себе причетними до участі у державних справах з другої сторони.

Волонтерський Рух є, по суті, частиною будь-якого суспільства. У загальному розумінні – це той внесок, який робиться людьми на засадах неприбуткової діяльності без заробітної платні, без просування по службі, для добробуту і процвітання спільнот та суспільства в цілому. Ця діяльність може набувати різних форм: від повсякденних форм взаємодопомоги до спільних дій під час кризи.

Сьогодні волонтерів можна побачити усюди – в навчальних закладах під час проведення профілактичних акцій або тематичних ігротек, у лікарнях, на спортивних змаганнях інвалідів, благодійних святах, при роздачі нужденним гарячих обідів.

Привітні, усміхнені, розсудливі, сміливі і вправні – ці люди наділені добрим серцем. Без особистої вигоди і матеріальної винагороди працюють для підтримки ближніх.

Волонтером може бути кожен незалежно від віку – діти, студенти, дорослі, пенсіонери. Працювати вони можуть самостійно чи об’єднуючись в організації, які служать добробуту своїх громадян, допомагають їм у подоланні складних життєвих обставин. У м.Комсомольську волонтери об’єднані спеціалізованим формуванням «Школа волонтерів» Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Г.О.Соса, головний спеціаліст відділу соціальної роботи, керівник «Школи волонтерів» КМЦСССДМ, зазначила: «На виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» з метою залучення нових волонтерів-підлітків до реалізації соціальних програм щодо попередження негативних явищ в молодіжному середовищі та наданні допомоги одноліткам у їх розвитку на початку навчального року у НВЗ міста Комсомольським міським ЦСССДМ традиційно проводиться інформаційно-рекламна кампанія щодо Волонтерського руху. Цього року до такої роботи долучилися фахівці соціальної роботи».

P.S.  Якщо ви бажаєте приєднатися до Волонтерського руху, чекаємо вас за адресою: вул. Миру, 8 Комсомольський міський ЦСССДМ, тел.: 2-57-03