ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТАБІЛЬНІСТЬ І БЕЗПЕКА – ГАРАНТІЯ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ»

10.10.2013, 11:05

09 жовтня розпочала роботу науково-практична учнівська конференція «Стабільність і безпека – гарантія майбутнього України» (проект Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики, директор Васильченко О.В.) на базі дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт». Захід проходить за підтримки міського відділу освіти, відділу у справах сім'ї та молоді Комсомольської міської ради. Тема цьогорічної конференції – «Медіапростір у системі шкільної освіти», яка проходить з метою формування позитивного інформаційного середовища щодо популяризації ідеї медіаосвіти як інноваційного напрямку навчання та виховання особистості, що ефективно взаємодіє з сучасним медіапростором.

 

До роботи конференції долучилися 20 команд із навчальних закладів міст Києва, Полтави, Кривого Рога, Черкас, Миколаєва, Комсомольська, Полтавської, Дніпропетровської, Сумської, Луганської областей.

В урочистому відкритті взяли участь почесні гості – заступник міського голови Н.Д.Угнічева, виконавчий директор МБФ Академія Української преси О.В.Волошенюк, завідувач центру практичної психології і соціальної роботи  Полтавського ОІППО ім.М.В.Остроградського К.М.Муліка, доцент кафедри педмайстерності Полтавського ОІППО ім.М.В.Остроградського О.О.Новак,  начальник відділу у справах сім'ї та молоді Т.В.Оробченко, методист ММК Л.О.Щербина, начальник відділу підбору персоналу та внутрішніх комунікацій ВАТ «Полтавський ГЗК», помічник-консультант народного депутата України К.В.Жеваго Р.І.Клименко, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді О.І.Знахарєва.

Надія Дмитрівна Угнічева у вітальному слові щодо початку роботи конференції сказала: «Кожному із вас добре відомо, що одним із важливих, перспективних питань політики України є питання євроінтеграції. Адже співпраця із Європейським Союзом має стратегічне значення. Як зазначає Президент України В.Ф.Янукович,  підписання в листопаді цього року Угоди про асоціацію між Україною та ЄС стане важливим інструментом підвищення добробуту громадян України. Шановні учасники конференції! Ви – наше майбутнє. І від того, як вдало сьогодні ви здобуваєте знання, оволодіваєте медіапростором, вчитеся партнерству у діяльності, толерантності у стосунках, залежить життя прийдешніх поколінь, нашої держави, всієї планети Земля».

Слова привітання адресували учасникам науково-практичної учнівської конференції «Стабільність і безпека – гарантія майбутнього України» директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики О.В.Васильченко, виконавчий директор МБФ Академія Української преси О.В.Волошенюк, завідувач центру практичної психології і соціальної роботи  ПОІППО ім.М.В.Остроградського К.М.Муліка, доцент кафедри педмайстерності ПОІППО ім.М.В.Остроградського О.О.Новак,  начальник відділу у справах сім'ї та молоді Т.В.Оробченко, голова громадської організації «Молодіжний центр демократії» Р.І.Клименко. Почесні гості закликали учасників до плідної співпраці з метою створення інноваційного медіапростору в навчальних закладах, до відкритого обговорення проблем, що виникають при взаємодії з медіа, набути нового досвіду спілкування та співіснування в умовах новітнього медіаландшафту.

Протягом двох днів  діти візьмуть участь у тренінгових заняттях «Медіапростір у системі шкільної освіти» (викладачі О.О.Новак, К.М.Муліка), «Аутсайдери в сучасній школі» (викладач О.В.Волошенюк), «Створення сучасної шкільної газети» (викладач К.М.Муліка), «Безпечний інтернет» (викладач О.В.Бугаєвська), майстер-класах «Медіатворчість: поезія в кадрі» (викладач О.П.Матвієнко), «Медіаосвіта в школі. Преса. Видавничі проекти» (викладач В.Є.Шевченко, доцент кафедри журналістики, видавничої справи і редагування Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій і управління), медіа-квесті, презентують команди і свої навчальні заклади, активно відпочинуть на медіадискотеці «У колі друзів».