БІГ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я

11.10.2013, 09:35

На початку минулого тижня в лісопарковій зоні Комсомольська пройшли змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста та Дмитрівської ЗОШ. Його учасниками стали 70 дітей.

Такі змагання відбуваються в нашому місті вже не вперше і є складовою спартакіади школярів з усіх видів спорту: легкої атлетики, баскетболу, волейболу та футболу. Спартакіада починається з вересня і завершується в травні, тобто триває весь навчальний рік.

Як зауважив головний суддя цих змагань, учитель фізкультури ЗОШ №1 В.Б.Тягай, на виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо всебічного розвитку кожної дитини захід відбувається в рамках реалізації обласної програми «Полтавщина –  дітям!»

У кросі брали участь по 10 підлітків від кожної школи, зокрема, учні 7,8, 9,10 і 11-х класів. У складі середньої групи  від кожного навчального закладу змагалися по 3 дівчини і по  3 юнаки  1999-2000рр. н.; старшої – по 2 дівчини й по  2 юнаки 1997-1998 рр. н. Слід зазначити, що в легкоатлетичному кросі брали участь лише ті учні, які пройшли медичний огляд і були допущені за заявкою  до змагань.

Цього дня була чудова погода, тож юні спортсмени мали гарний настрій і непереборне бажання перемагати. За підсумками результатів учасників легкоатлетичного кросу перше місце посів  НВК ім. Л.І.Бугаєвської,  друге  дісталося ЗОШ №4, третє – гімназії ім. В.О.Ніжніченка.

Т.Лиманська