ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «МИ ВІРИМО В ГАРНЕ МАЙБУТНЄ»

11.10.2013, 10:28

8 жовтня з ініціативи міського методичного кабінету за підтримки відділу освіти виконкому Комсомольської міської ради на базі ЗОШ №4 відбувся фестиваль-конкурс проектів учнівського самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє».

Як зазначила методист міського методичного кабінету Л.О.Щербина: «Фестиваль-конкурс проводиться у рамках виконання нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо всебічного розвитку кожної дитини, обласної програми «Полтавщина – дітям!» Метою даного заходу є сприяння розвитку учнівської проектної діяльності, активізація роботи самоврядування та виховання соціально-правових компетенцій учнівської молоді».

Лідери учнівського самоврядування навчальних закладів презентували проекти, які реалізовувалися у минулому році, представляли фотоматеріали, відеозвіти.

Журі конкурсу у складі Щербини Л.О., методиста ММК, Сакун Н.А., в.о. директора ЦД та ЮТ, Омельченко Т.С., спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді, визначило переможців у номінаціях:

-         номінація «Ми за здоровий спосіб життя» – ЗОШ №6 (проект «Ми за здоровий спосіб життя», кер. Федішева В.Л.);

-         номінація «Охороняти природу – це здорово» – НВК                   ім.Л.І. Бугаєвської (проект «Екологічний марафон «ЧП або час піклуватися про природу», кер. Руденко Н.М.);

-         номінація «Я – громадянин України» – ЗОШ №1 (проект «Пам'ять про них ніколи не згасне», кер. Ворона Л.Я.);

-         номінація «Ми знаємо свої права» – ЗОШ №2 (проект «Ми знаємо свої права», кер. Литвинова Н.Ю.);

-         номінація «Лідерський рух» – гімназія імені В.О. Нижниченка (проект «Лідерство – запорука успіху», кер. Оверченко Н.М.);

-         номінація «Допоможи ближньому своєму» – ЗОШ №4 (проект «Хай серце не втрачає доброти», кер. Вусик М.О.).

Учасниками конкурсу стала також лідерська група учнівського самоврядування Дмитрівської ЗОШ з проектом «Дитяча юридична приймальня» (кер. Брижань І.А.).

Усі конкурсанти були нагороджені грамотами та подарунками.