Привітання міського голови

11.10.2013, 16:18

Шановні першозасновникиВАТ «Полтавський ГЗК»!

 

Щиро вітаю вас із 10-ти річним ювілеєм з дня заснування спілки!

 

Сьогодні на вашу адресу звучать заслужені слова вдячності за наполегливу, самовіддану, сумлінну працю, завдяки якій серед Полтавських степів виросло одне з найпотужніших підприємств області, флагман гірничо-добувної галузі України – ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

 

Багато років тому, дякуючи вашим зусиллям, умілим рукам, гарячим серцям, завзяттю та натхненню було видобуто першу руду, вироблено перший залізорудний концентрат, прокладено дороги, збудовано підприємство. Ви – жива історія будівництва як комбінату, так і міста Комсомольська.

 

Дякую вам за любов і вірність нашому місту, за невтомну працю на благо територіальної громади, за турботу про розвиток і добробут нашої малої батьківщини.


Нехай доля буде прихильною до вас і ваших близьких, щедрою на міцне здоров’я, особисте щастя, добро і родинне благополуччя! 

Від усього серця бажаю усім нових трудових звершень.

Зичу, щоб лихо оминало вас, щоб добро не забувало дорогу до ваших осель, щоб радість переповнювала, здоров’я примножувалося, Божа ласка та любов ніколи не втрачалися.

 

Хай вам щастить!