АПАРАТНА НАРАДА

14.10.2013, 14:17

Чергову апаратну нараду міський голова С.А.Супрун розпочав із привітання присутніх із святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

 

12 жовтня у житті комсомольчан відбулася значна подія – освячення  новозбудованого Трьохсвятительського храму. С.А.Супрун подякував усім службам, які взяли участь у будівництві та здійсненні благоустрою території навколо храму, дав доручення відділу ДАІ Комсомольська  відпрацювати встановлення дорожнього знаку «Стоянка заборонена» біля даного об’єкту релігійно-культурного призначення.

 

У ході наради очільник міста підняв перед начальником управління державної казначейської служби України у м. Комсомольську Полтавської області В.І.Забело питання проплати кредиторської заборгованості бюджету за виконані роботи по ремонту доріг.

 

Міський голова повідомив, що у зв’язку із погодними умовами теплоносій на всі об’єкти у місті було подано раніше – 5 жовтня. Сергій Андрійович акцентував увагу керівництва житлово-комунальних підприємств: «Незважаючи на підвищення температури повітря сьогодні тепло відключати не будуть, котельні працюватимуть з мінімальною потужністю, підприємства житлово-комунальної сфери міста повинні бути готові до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року».

 

З ініціативи Уряду, Полтавської облдержадміністрації у Комсомольську проведено роботу з організації і забезпечення проведення щосуботи «ярмарків вихідного дня» для реалізації сільськогосподарської продукції за соціально доступними цінами. У Комсомольську ярмаркові заходи вирішено проводити на ринку по вул. Леніна, 91 із залученням сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств Кобеляцької та Козельщинської районних державних адміністрацій. З метою наповнення споживчого ринку продовольчими товарами масового попиту за рекомендованими цінами вітчизняним товаровиробникам запропоновано долучитися до торгівлі сільськогосподарською продукцією та продуктами харчування без внесення плати за торгове місце на ринку.

 

15 жовтня 2013 року до м. Києва запрошено Комсомольського міського голову С.А.Супруна для участі у презентації книги «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» та нагородженні у номінації «Краще екологічно відповідальне підприємство України - 2013».

 

У п’ятницю у малій залі Палацу культури і творчості у теплій, урочистій атмосфері пройшов  ювілейний вечір, присвячений 10-ти річчю з дня заснування спілки «Першозасновники ВАТ «Полтавський ГЗК», після якої відбулася зустріч членів організації із керівництвом міста та ВАТ «ПГЗК». У ході зустрічі мешканці Комсомольська підняли ряд актуальних питань, у числі яких - зміна маршруту міського кільцевого автобуса. На апаратній нараді міський голова доручив начальнику управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюку вивчити рух громадського транспорту міста, виявити та усунути наявні недоліки.

 

На виконання доручень Президента України В.Януковича та Закону України від 06.12.2012 №1-1/3280 „Про адміністративні послуги” минулого тижня у м. Полтаві під головуванням директора Олени Адамович було проведено нараду щодо організації роботи Центрів надання адміністративних послуг та надання ними адміністративних послуг Державної міграційної служби України в Полтавській області, де обговорювалися питання співпраці у наданні адміністративних послуг Державної міграційної служби через Центри надання адміністративних послуг міськвиконкомів міст обласного значення. Міськвиконкомам рекомендовано в найкоротші терміни забезпечити надання адміністративних послуг визначених Державною міграційною службою України в Полтавській області через Центри надання адміністративних послуг. Робота по організації Центрів надання адміністративних послуг у Комсомольську триває.  

 

На апаратній нараді виступила начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко, яка передала міському голові С.А.Супруну та територіальній громаді м. Комсомольська слова вдячності від влади міста-партнера Жодіно, керівництва ВАТ «БелАЗ-холдінг» за теплі привітання комсомольчан із 50-річчям міста та 65-річчям автомобільного заводу, за багатолітню тісну співпрацю та взаєморозуміння. Тетяна Володимирівна подякувала С.А.Супруну та його заступникам за сприяння у проведенні заходів, які направлені на підтримку молоді міста Комсомольська та його партнерів.