ПЕРШОЗАСНОВНИКИ ВАТ «ПГЗК» ПРИЙМАЮТЬ ВІТАННЯ НА ЧЕСТЬ ЮВІЛЕЮ

15.10.2013, 08:28

Минулої п’ятниці члени спілки «Першозасновники ВАТ «Полтавський ГЗК» з нагоди 10-тої річниці з дня заснування організації приймали святкові привітання, подарунки.

 

На честь ювілею в малій залі Палацу культури та творчості зібралися почесні гості, члени спілки «Першозасновники ВАТ «Полтавський ГЗК», їх родини, представники ЗМІ.

 

Святковий концерт урочисто відкрив учасник народного вокального колективу «Натхнення», автор і виконавець Віктор Шмигло завзятою піснею про гірників.

 

Для офіційного привітання ветеранів ВАТ «ПГЗК» на сцену було запрошено міського голову С.А.Супруна, голову правління ВАТ «ПГЗК» В.В.Лотоуса, голову профспілкового комітету ВАТ «ПГЗК» С.О.Афоніна.

 

З вуст міського голови С.А.Супруна на честь першозасновників прозвучали заслужені слова вдячності за наполегливу, самовіддану, сумлінну працю, завдяки якій серед полтавських степів виросло одне з найпотужніших підприємств області, флагман гірничо-добувної галузі України – ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», за любов і вірність місту, за невтомну працю на благо територіальної громади, за турботу про розвиток і добробут нашої малої батьківщини.


Слова щирої подяки висловив голова правління ВАТ «ПГЗК» В.В.Лотоус, який зазначив, що багато років тому, дякуючи зусиллям, умілим рукам, гарячим серцям, завзяттю та натхненню цих людей було видобуто першу руду, вироблено перший залізорудний концентрат, прокладено дороги, збудовано підприємство. Вони – жива історія комбінату.

 

С.О.Афонін побажав першозасновникам міцного здоров’я, родинного благополуччя, наснаги на довгі роки.

 

Поважні гості з нагоди свята вручили почесні грамоти виконавчого комітету, почесні грамоти ВАТ «ПГЗК», квіти та грошові премії Е.К.Рейзеру, М.Т.Вусалку, І.С.Мішіну, В.А.Паливоді, С.К.Філюті, М.М.Махнирь, А.О.Лебедєву, М.І.Кубуші, Є.І.Шестаковій, А.М.Антонцю.  

 

Привітали вельмишановних винуватців урочистого заходу і презентували їм чайний сервіз, пишний букет квітів начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська, головні спеціалісти відділу.

 

Заступник директора з виховної роботи Вищого професійного гірничого училища В.В.Гусарова зазначила, що першозасновники були активними розбудовниками навчального закладу, їх діяльність тісно пов’язана із історією училища.

 

Справжнім святковим подарунком стали виступи творчих колективів Палацу культури та творчості: народного вокального ансамблю «Дніпряночка», вокального колективу «Вокал плюс», зразкового ансамблю народного танцю «Веселка», ансамблю спортивно-бального танцю «Астра», шоу-гурту «Дніпровські зорі», гумористичного дуету драмтеатру «Язикаті Хвеськи».

 

Після концертної програми відбулася зустріч членів спілки з керівництвом міста та ВАТ «ПГЗК», на якій першозасновники ділилися своїми проблемами, ідеями, планами на майбутнє.