37 СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

15.10.2013, 14:22

37 сесія Комсомольської міської ради відбулася 15 жовтня 2013 року відповідно до порядку денного.

Депутати заслухали інформацію заступника начальника міського фінансового управління А.І.Говорун про внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік згідно із поданими пропозиціями головних розпорядників коштів щодо змін загального і спеціального фондів.

У ході засідання було прийнято рішення про звільнення від сплати за навчання дітей, що знаходяться під опікою, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, дітей з сімей, де одинокі матері, дітей, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей-напівсиріт, які навчаються у ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа».

На сесії міськради було погоджено штатні розписи Дитячо-юнацьких спортивних шкіл Комсомольська, затверджено проекти рішень у сфері економічного розвитку та ресурсів.

Питання житлово-комунального господарства доповідав начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк. Депутати підтримали запропоновані управлінням житлово-комунального господарства зміни до низки міських програм.

Начальник відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіна прокоментувала проекти рішень з питань поновлення прав користування земельними ділянками фізичних осіб-підприємців. Всі проекти рішень підтримано.

Депутатський корпус у ході засідання сесії Комсомольської міськради розглянув близько 14 питань архітектури і містобудування.