ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

16.10.2013, 14:02

Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Янукович підписав Указ про останній призов та перехід на формування Збройних Сил на контрактних засадах.

«Я сьогодні зранку підписав Указ. Вже більше призову не буде. Там все розписано, як будуть звільнятися в запас солдати строкової служби, і підуть у цьому році останні, і більше не будемо призивати», – сказав Глава держави під час зустрічі з жінками - Героями України.

Президент зауважив, що набір на строкову службу збережеться лише у внутрішніх військах України.

Віктор Янукович відзначив, що сьогодні озброєння української армії, технології, що застосовуються в роботі, досягли того рівня, коли необхідне залучення кращих із кращих фахівців.

«Сьогодні в нас таке озброєння, такі військові технології, де потрібен дуже високий професійний рівень… Техніка дуже складна, тому армія зараз має бути професійна», – сказав Глава держави.

На переконання Віктора Януковича, до служби у Збройних Силах за контрактом мають іти «ті люди, які прагнуть до служби, яких тягне до військової професії».

«Зараз професійний підхід на контрактній основі – це та сама робота. Це військові професіонали, котрі мають забезпечити безпеку нашої держави», – резюмував Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил Віктор Янукович.

Радник Глави держави Ігор Калінін, коментуючи підписання Указу про призов, відзначив, що Президент України Віктор Янукович виконав свою передвиборчу обіцянку перед українським народом – країна остаточно перейшла на контрактну армію.

Довідково

Сьогодні, 14 жовтня Президент України Віктор Янукович підписав Указ № 562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році».

 

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 562/2013
Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році

/ Завантажити  ukaz.doc /