ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ ПОРУШУВАЛИСЯ ПІД ЧАС ЗУСТРІЧЕЙ

16.10.2013, 14:16

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо вдосконалення роботи соціальних служб начальник відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради Оробченко Т.В. провела  традиційні зустрічі в навчальних закладах міста з  учнями 8-9 класів з питань прав та інтересів дітей, сім’ї та молоді.

На зустрічах обговорювалися важливі питання, які турбують сьогодні юне покоління: насильство в родині, захищена старість, вплив тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотичних та психотропних речовин на репродуктивне здоров’я молоді, акції милосердя по збору коштів на лікування онкофорих дітей, реалізація молодіжних проектів та ін.

Тетяна Володимирівна у розмові зі школярами спонукала їх бути активними членами громади міста Комсомольська, не залишатися осторонь нагальних життєвих питань. Діти були цікавими й вимогливими співрозмовниками.