ЕКОЛОГІЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ КОМСОМОЛЬСЬКА ВІДЗНАЧЕНО

22.10.2013, 11:03

15 жовтня 2013 року представники міської влади Комсомольська взяли участь у ІІ Міжнародному форумі для сталого розвитку «GREEN MIND», що відбувся у м. Києві.

На церемонії урочистого відкриття форуму були присутні Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, радник-посланник Європейського Союзу Ендрю Разбаш, посол Королівства Норвегії в Україні Йона Елведала Фредріксен та інші українські та іноземні посадові особи, представники громадськості, бізнесу, ЗМІ.

«GREEN MIND» – це новий проект, що почав свій шлях у 2012 році під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України за підтримки міжнародних та європейських організацій, органів влади, науково-дослідних установ, громадських та бізнес-організацій, засобів масової інформації.

Під час виступу Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков зазначив, що проблема стану навколишнього середовища сьогодні привертає до себе дедалі більше уваги людства. Тому особливе значення має державна екологічна політика, що є важливим механізмом урегулювання економічних інтересів суспільства та відновлювальних можливостей біосфери. «Екологія стоїть поза політичних вподобань та кон`юнктури. Адже від її напряму залежить якість життя людей. Ті високі стандарти, які Уряд визначив для себе в якості орієнтирів, а також напрями політики, визначені Президентом України Віктором Януковичем, дозволять нам вже у процесі їх реалізації значно та швидкими темпами підвищувати якість життя громадян нашої країни», - сказав очільник Мінприроди.

В рамках проекту «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» було презентовано п’ятий випуск видання «Екологія, довкілля та природокористування в Україні», де зібрано інформацію про діяльність підприємств, установ, що сприяють розвитку країни у сфері раціонального використання природно-ресурсного потенціалу, приклади впровадження моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх територій.

Приємно зазначити, що екологічну діяльність Комсомольська оцінено на державному рівні та відзначено на сторінках книги.

Політика природокористування, що підтримується та пропагується міською владою на чолі із міським головою С.А.Супруном, спрямована на збереження довкілля, раціональне використання природно-ресурсного потенціалу, впровадження екологічно безпечних, енергетично ефективних технологій.

На сторінках видання Сергій Андрійович презентує здобутки міста, досвід реалізації екологічних проектів підприємствами Комсомольська, ділиться планами на майбутнє. «Завдання кожного підприємства – зберегти природний баланс навколишнього середовища та здоров’я працівників і населення», - вважає міський голова Комсомольської міської ради.     

Одними з кращих підприємств  в регіоні, які беруть активну участь у реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, визнано ВАТ «Полтавський ГЗК», науково-виробниче підприємство «Фероліт», КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Комсомольської міської ради, КП «СпецЕко».